Novi svet - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Joliva

Novi svet

Oceni ovaj blog
,,Mogla bi da se namontiraš ponekad, znaš. Nisu te obline da se kriju!" čujem kako mi po ko zna koji put dele savete drugarice i prijatelji. ,, Otkrij se malo, nabaci štiklice, dekoltiraj..." !
Još su pećinski ljudi ubijali životinje i oblačili se njihovim krznom da bi sakrili nagotu,a mi, kako civilizacija odmiče, sve se više razodevamo. Jednog dana ćemo hodati goli ulicama. Ura, naturizam! Ko u Lepoti poroka.
Tu se ja stanem i zapitam. Otkud tolika silovanja, pedofili, perverzije i abnormalnosti? Zašto devojčica u šestom osnovne mora da bude obučena kao Lady Gaga?! I što, dete, toliko želiš da odrasteš?! U tvojim godinicama su devojčice plele vence od cveća, igrale se lutkama i pisale prva ljubavna pisma u hladu nekog drveta, sve kikoćući se i plašeći da je ne ukeba majka ili otac. Jedini ukras na njoj bio je cvet divlje trešnje i biserni zubi. A danas! Ona ne može u školu bez šminke i dekoltea. I onda, abortus, kao pečat za ceo život. A ona samo trpi i niko više.
Pa, nismo mi žene izmišljene da budemo takve. Znači, sad sve treba da, ko u dućanu, izložimo svoju robu u izlog. Ko voli, nek pipne. Kao u kineskoj radnji. Neko uzme sat, vidi da li radi, čukne ga dva, tri puta i kad vidi da ga je pokvario, odloži ga po strani i žurno se skloni. Krhke stvari se ne daju više popravljati.
Nekom je i ta mala bila krhka šala, stvar koja je na prvi pogled simpatična, lako dostupna... ali, brzo se pokvari i na nju padne prašina.

Pošalji "Novi svet" na Facebook Pošalji "Novi svet" na Google Pošalji "Novi svet" na My Yahoo! Pošalji "Novi svet" na Live Pošalji "Novi svet" na MySpace Pošalji "Novi svet" na Twitter Pošalji "Novi svet" na Digg Pošalji "Novi svet" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Neko uzme sat, vidi da li radi, čukne ga dva, tri puta...

vala baš
    i jeste kako si opisala......na žalost
  2. Joliva (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Neko uzme sat, vidi da li radi, čukne ga dva, tri puta...

vala baš
    i jeste kako si opisala......na žalost
    Joj, bre, banalno zvuči, ali nije tako... Žao mi te dečurlije, sa trideset će biti babe. A tad treba da im počne život!
  3. NeshaDeBeli (avatar)
    Nemaš pojma koliko podržavam svaku tvoju reč.
    Još ćeš uspeti da mi postaneš omiljeni autor ovde.
  4. Joliva (avatar)
    Citat Original postavio NeshaDeBeli
    Nemaš pojma koliko podržavam svaku tvoju reč.
    Još ćeš uspeti da mi postaneš omiljeni autor ovde.
  5. vipgirl (avatar)
    Strasno je kako se klinke danas oblace i ponasaju! Cesto se zapitam kako li ce biti kada ja budem imala dete i kada bude doslo u te godine kada treba da pocne da izlazi. Ako budem imala cerku drzacu je pod kljucem. Naravno,salim se!
    Da bi pokazala svoju gradju, svoj seksipil, ne moras se oskudno oblaciti. Mozes samo da izgledas kao one sa Plavog mosta i niko u tebi nece videti pametnu devojku vrednu postovanja vec ce te posmatrati kao seksualni objekat.