Lep kašalj i bolovanje otvara (ili još malo o zdravstvu)

Da, bio sam do lekara, više da dobijem neki sirup jer me je bolelo grlo kada gutam (možda je to i zato što čovek u ovom životu svašta mora da proguta). I ja rekao na šta se žalim a doktorka meni da sednem pa uzela slušalice da mi sluša pluća. Pa ovo pa ono i još mi dala uput za laboratoriju i za plumologa:dontunderstand: (ko mi dešifruje šta radi plumolog ima piće) i neke antibiotike i svašta nešto. Kada sam izašao iz ordinacije već krenuo da razmišljam pošto parcela... Jer ja došao po sirup a ispade da ću još i na operaciju. Opa bato!:hahaha: I tako sada se spremam da odem do tog plumologa, nadam se samo da ne treba ništa da se guta na tom pregledu, rekoh grlo me zeza a i ne mogu više baš sve da progutam...
Da, žena mi otvori i bolovanje do 09.07. kada treba da se javim na kontrolu :think:
Neznam, ali mi se to ne dopada. Ne zato što mi se ovo postojanje nešto dopada, menjao bih ga za kilo belog i sifon vrlo rado. Već zbog maltretiranja po ordinacijama lekara posle kog imate rezultate analiza sa kojima možete jedino da obrišete otvor na telu nasuprot usta. Mislim ako rezultati nisu B.O.:bye:
 

Back
Top