Pismo fanovima Z.Č. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Pismo fanovima Z.Č.

Oceni ovaj blog
Poštovani

došlo je vrijeme da konačno kažemo istinu i o tome. Tačnije, o njemu. I o svima vama koji ga slušate i volite. Vaš idol je ušljivi s*eronja. A vi ste gori od njega.
Godinama i decenijama ste kupovali njegove ploče, kasete i diskove. Žene među vama su sanjale da mu popuše. Muškarci među vama...pa dobro, nema pravih muškaraca među vama. Kao što možete da primjetite, ja sam dao samom sebi za pravo da određujem ko je kakav i koliko. Tačno, za razliku od vas p*ičkica ja to mogu i umijem. Dokaz vaše imbecilne servilnosti je i to što ćete ovaj tekst, u kome vas sa zadovoljstvom pod*jebavam i ponižavam, poput kučića sa mrdajućim repićem, razdragano da pročitate do kraja. I nemoj da neko pomisli da se samo zajebavam, da je ovo neka metafora ili štagod. Ne, sve ovo zaista mislim, i iskreno vas se gadim.

Decenijama vi p*ičkice igrate kako vaš idol i njemu slični sviraju. Direktno ste odgovorni za globalno otopljenje, globalno zahladjenje, globalno zagadjenje, sankcije, rat(ove), siromaštvo, bolesti i inflaciju. Tačno tako, vi ste isključivi krivci za sve to. Vaši retardirani mozgovi jedino su prijemčivi za kretenske vibracije koje je odašiljao vaš idol. Kako su ih primili, tako su isto i odašiljali glupost, primitivizam i samoljublje. Licmejeri ste na kub. Ničeg doslijednog i uzvišenog nema u vama. Vi ste g*ovna ove planete. I treba da znate da ćete na kraju da završite u septičkoj. Ne brinite, to je vaše prirodno okruženje, i biće vam lijepo tamo. Nećete ni osjetiti kad dodjete.

Vaš nakot treba pažljivo da se ispita. Laboratorijski. Ukoliko se pokaže da ima sličnosti sa vama, treba koristiti spartanske metode. Sparta je bila Spartom, jer je imala metode. Sloboda radjanja je dovela ovu planetu pred kolaps. Gospodo, riješimo li se vas, vašeg idola i vašeg nakota koji vam nalikuje, ponovo dobijamo šansu. Nemojte ovo da shvatite lično. I sam Bog, koji je objektivan, pustio je potop da bi zemlju od vas očistio. Samo, On je zaboravio da g*ovna plutaju. Nije dovoljno jako pustio vodu. To, složićete se, valja popraviti.

Šta vam preostaje, pitate. Sjećate se Kirova? Zli dusi, da. Dobar bješe Kirov. Dobro pitanje je postavio. Prokleto dobro. Zašto , do đavola, ljudi tako malo čine samoubistva? Dobar bješe Kirov. Poslušajte njegov savjet, bolje, postupite kao i on. To je najbolje što možete da uradite.

Srdačan pozdrav

Pošalji "Pismo fanovima Z.Č." na Facebook Pošalji "Pismo fanovima Z.Č." na Google Pošalji "Pismo fanovima Z.Č." na My Yahoo! Pošalji "Pismo fanovima Z.Č." na Live Pošalji "Pismo fanovima Z.Č." na MySpace Pošalji "Pismo fanovima Z.Č." na Twitter Pošalji "Pismo fanovima Z.Č." na Digg Pošalji "Pismo fanovima Z.Č." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zeljena (avatar)
    I mi tebe pozdravljamo
  2. gost 170870 (avatar)
    Posteno me ispljuva....:rumenko:
    A ...nije bi bilo lepo tom ZC...retko ko je imao toliko obozavateljki...:mrgreen:
  3. dess (avatar)
    maji Mrav, kako znas da mislimo na istog Z.C.?