Kako sam postala ljubitelj macaka... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Kaja Halliwell

Kako sam postala ljubitelj macaka...

Oceni ovaj blog
Prvi macak kojeg sam u svom zivotu videla bio je Gagi najveci medju svim mackama koje sam imala.Prvo sam ga se plasila a zatim mi je tata rekao:
,,Pomazi ga" i stavio mi ruku na Gagijevu glavu.To je bio prvi susret sa mackama i od tada ne mogu da se razdvojim od tih krznenih mjaukalaca.Mnogo sam ih volela i sad ih volimCim vidim neku macku ja odmah pocnem da joj tepam i zelim da je pomazim.Sve je lepo trajalo dok nisam pocela da kijam i kasljem u susretu sa malim krznenim prijateljima.Otisla sam kod doktora i ona mi je predlozila da uradim alergotest.Rezultati su bili :.Ispostavilo se da sam alergicna na grinje i dlaku kucnih ljubimacaAli to me nije sprecilo da nastavim sa obozavanjem macaka.Od tada mazim macku sa razervnim maramicama u dzepu.I tako ja jednog dana pocnem da gledam slike macaka na google images-u i vidim jednu prelepu macu sa ogromnim zelenim okama.Svidi mi se ta maca i da uvecam sliku kad ono ispod forum krstarice(tad sam prvi put saznala za krstaricu)i vidim tema sve o macama:.Svedelo mi se to i ja svaki dan pocinjem da odlazim na krstaricu.Puno sam se neckala da li da se registrujem i jednog dana odlucim da se registrujem!Tako sam se ja nasla ovde medju puno obozavatelja maca koji su me divno prihvatili.Tako sve poce od straha preko alergotesta i slike ja nadje mnogo prijatelja sa kojim delim svu moju ljubav prema tim divnim malim stvorenjima!!!

Pošalji "Kako sam postala ljubitelj macaka..." na Facebook Pošalji "Kako sam postala ljubitelj macaka..." na Google Pošalji "Kako sam postala ljubitelj macaka..." na My Yahoo! Pošalji "Kako sam postala ljubitelj macaka..." na Live Pošalji "Kako sam postala ljubitelj macaka..." na MySpace Pošalji "Kako sam postala ljubitelj macaka..." na Twitter Pošalji "Kako sam postala ljubitelj macaka..." na Digg Pošalji "Kako sam postala ljubitelj macaka..." na del.icio.us

Ažurirano 23.07.2010. u 15:24, autor: Kaja Halliwell

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. gost 218575 (avatar)
    E pa drago mi je,da ces biti tu,jer i ja obozavam macke. Danas mi se omacila treca macka ovog meseca i svaka ima po cetvoro,a imam i jos jednog macka Peru,koji je sav zbunjen i pokusava svima da pomogne.On cuva sve macice zajedno kada one negde odu.. Pozdravljam te
  2. Joliva (avatar)
    Mačići
  3. *Jana (avatar)
    I ja ih obozavam :) Imam 3 mackice,i ne znam sta bih bez njih!