Zdravstvo i astrologija

Ovde nću iznositi svoje mišljenje o astrologiji kao alternativnoj metodi u lečenju, to ostavljam mojoj sestri veštici. A da je ona u tome uspešna pisalo i ono Treće oko. Ja ću se ovde baviti nama koji za lečenje koristimo usluge Domova zdravlja (za koje mi se od plate svaki mesec odbija određena suma ,a ja ni 10 % od toga ne koristim). Dakle, nešto sam bolestan i juče sam nazvao Dom Zdravlja da pitam kada mi radi lekarka. I posle dva kruga gluvih telefona dobio sam informaciju da se poseta lekaru treba zakazati koji dan ranije. E tada sam shvatio od kolike je koristi nedeljni horoskop u nekim novinama. Dakle, ako tamo piše sledeće nedelje MOGUĆI PROBLEMI SA npr. ORGANIMA ZA VARENJE vi trk na telefon i zakažete pregled. Da bi se poseta lekaru desila onda kada i zdravstveni problem. Aha, to znači dakle reagovanje na vreme, jer bolje je sprečiti nego lečiti! Ovde je ,izgleda, najbolje kada obolite da rezervišete parcelu. Jer su mi poznati slučajevi kada su zbog raznih čekanja zakazivanja ljudi stigli do doktora da im konstatuju kancer u metastazi. A da nam zdravstvo i nije neko najbolje govori slučaj lepog tomice koji se operisao u inostranstvu. Tako da me i ne čudi što moja sestra veštica ima sve više posla...
 

Back
Top