Izdisaj nadhnutog čoveka

Duboko inspirisan, gledam svoju X-periju i mislim, mogli bi smo ona i ja ponešto napisati.
Nazvaćemo to opusom Izdisaj nadahnutog čoveka,.....

Počećemo sa idejom. Kako je, u stvari do nje došlo?
U mom kraju politika je otišla mnogo dalje nego u centralnoj Srbiji, da ne kažem u Belom Gradu. Ovde su političari počeli gajiti mutirane komarce koji su dobili oblik gladnih orlova. I tako sam ja koseći travu, došao u kontakt sa tim rodom. A rekao sam sebi, čim sam došao ovamo na krstaricu,.....koštaće te ove žene glave! I danas sam deo te priče iskusio u kontaktu sa tim gladnicama. Sad, da li su i one prošlom životu bile pristalice oralnog sexa, ili ne, ne znam. Elem svaki njihov ugriz koštao me je po pola litra krvi. Al sisaju, pa to ti je,...Ostadoh ja tako bez svih deset litara krvi. Pitate kako sam onda uopšte i živ? Pa lepo, opstajem zahvaljujući udahnutim izduvnim gasovima iz kosilice, kojom sam upravo pokosio mojih deset hektara travnjaka.
Hahahaahahahahaahahahahahahahah i to bi ste vi progutali? Nije nego samo tri četiri ara,.....Kako vas čovek može i ovako opijen prevariti.
Helen,.....I tako sam vam ja došao u fazu opijenosti ljubavlju, prenesenom preko ugriza tih modifikovanih dama. I ništa to nebi bilo tako strašno, da nisam postao svestan činjenice da mi je to i kraj.
A ko mi je to stavio do znanja? Pa doktorka tg Dijana. Ona kaže da sam ujedima zaradio virus, koji će se u meni brzo razvijati, pošto sam još uvek u pubertetu. I ja ću za kratko vreme postati orao suri, koji juri. I zato, molim vas lovci i lovokradice ženskih srca, kad vidite najvećeg orla na nebu kako se obrušava na polja zasađena krompirom, molim vas ne pucajte, ne pucajte u prazno, ........,to sam ja što letim prostranstvima i budim želje kod besmrtne i željene. Ne ubijajte u meni želju za životom, pustite me pustite me,....ko to tamo peva?
Eto, ja još malo tog života imam, nije da ne želim još malo nečijeg, ali neda mi se, i nedaju mi se. Znači, živim još zahvaljujući snazi kojom me majka nadojila, jer sam dugo sisao i ojačao. A kad ta snaga počne da nestaje, pomoći će mi samo veštačko disanje na svakih 6 minuta, jer mi je kapacitet mozga takav. Doduše, mogao bih izdržati i 9 minuta, ali nije loše to veštačko disanje konzumirati češće. Pa sad hoću li ja živeti ili nekome na grudima umreti, pitanje je sad, omlete , omlete,....
 
...pilenceeeeeeeeeeee, nema ljutiš,...juče mi došlo nešto,.....da ovako pametan, napišem neku glupost,...:rotf:

....primećujem već, neke negativne reakcije kod nekih mojih prijateljica,....kao da tu neke duboke poruke ima,....svašta,....drago mi je da si ispravno shvatila,...cokim te,...:cmok:....sve slučajnosti su namerne,....:heart:
 

Back
Top