Brada 1

yFsmH.jpg


Još otac nije čestito otvorio vrata od stana a iz njega izleće bujica pogrdnih reči. Slušaj bre barabo, jel ti znaš odakle ja dolazim? Iz Komiteta, bre. A znaš zašto, zbog tebe, majku ti hebem mangupsku. Zašto pitam se, kakve ja imam veze sa Komitetom. Imaš, kako nemaš, da nije bilo te tvoje brade mene nikad ne bi zvali. Pitaju me, jel ti to sin postao četnik? Pričam im ja da si ti mlad, lud al' jok bre, kažu vidiš ga isti je "Kapetan" i on ima bradu a znaš Jovane ko je bio "Kapetan"?
Ma znam, on to samo tera neku modu. Kakvu modu, četnicku, a što on da bude prvi sa bradom i to baš tvoj sin. Idi kući i obrij ga, na silu ako neće sam ili će mo mi njega ko "Kapetana" u bajbok pa će da mu vešamo tegove na jaja a i ovaj stadion pored reke nije jos završen, neće da mu škodi malo da kopa, da oladi tu vruću krv...

Obrazi mi se užarili, uzvratio bih mu al' znam da ću samo još više da raspalim starog komunistu. Nego znaš šta ćale,odoh ja iz varoši, tamo negde bradatih ima na stotine i nikog nije briga za to. Malo kasnije već sam u autobusu...ostade varoš iza mene a mene nešto stislo u grudima... razmišljam šta bi se desilo da sam stvarno nešto uradio.

Čujem, neki mesec kasnije, pojavio se još jedan sa bradom pa se mislim da li će i njega da proteraju,možda će on imati hrabrosti da se vrati, ja nisam,nikada....
 
Nikada...
Ne volim slavu,da je volim,bila bih slavna...:)nije to nimalo tesko,bar ne ovde kod nas,ovde su kriterijumi ispod svakog minimuma i sveli su se samo na jedno...
 
Setih se nekog starog vica ovako nekako je išao
Putuje mujo sa zgođušnom saputnicom u minjaku he he ono u kupeu po starinski, preko puta
U neka doba sevne na levoj butki tetovaža
Joojjjjjj je to Bajaga, jasam njegov najveći fan moram ga poljubiti
Ajd dobro i poljubi on
Klaj Klaj i sevne na desnoj butini Čolić
Joj ćola......njabolji pjevać ,,,,,Čola joj...........
I opet ajd dobro!

OOOOOpppppppssssssss Zakoči voz

E Vajta Vajta tebi se nisam nadao!!

picture.php


:hahaha::hahaha:
 
Tigre pa nije mu se ni mujo nadao možda i tebi zakoči voz udari grom nestane struje udari manji zemljotres ili nešto drugo...... dok budeš gledao svoju omiljenu farmu i upoznaš Vajtu
 
nikad nisam bio toliko ravnodusan kao sinoc,,,sve je bilo jedno ko ce to da osvoji jer su svi bili teski smradovi i mislis li da posle ovih reci sto slede treba pomenuti bilo cije ime:

Miloš Bojanić:
honorar: 40.000 evra
u finalu dobio: 100.000 evra
na Farmi proveo: 15 nedelja

Dragan Marinković Maca
honorar: 30.000 evra
u finalu dobio: 30.000 evra
na Farmi proveo: 15 nedelja

Dragana Milošević
honorar: 20.000 evra
u finalu dobila: 20.000 evra
na Farmi provela: 10 nedelja

Mina Kostić
honorar: 20.000 evra
na Farmi provela: 10 nedelja

Ivan Fece Firči
honorar: 70.000 evra
na Farmi proveo: 15 nedelja

Zorica Brunclik
honorar: 80.000
na Farmi provela: 15 nedelja

Radovan Raka Radović
honorar: 30.000 evra
na Farmi proveo: 14 nedelja

Milena Ćeranić
honorar: 26.000 evra
na Farmi provela: 13 nedelja

Nemanja Stevanović
honorar: 30.000 evra
na Farmi proveo: 15 nedelja
 
Poslednja izmena:
Corto M;bt96420:
Tigre pa nije mu se ni mujo nadao možda i tebi zakoči voz udari grom nestane struje udari manji zemljotres ili nešto drugo...... dok budeš gledao svoju omiljenu farmu i upoznaš Vajtu

Ako bas zelis da znas Farma nije moj omiljeni program ali sam vezan za nju iz nekih drugih razloga a sto se tice mog omiljenog programa na TV-u prvo mesto zauzima kosarka,dva koplja iza su neki drugi sportovi i serija LOST koju sam imao srecu da odgledam celu...doci ce i kod nas tri zadnje sezone verovatno za par godina kad budu mogli da je otkupe za male pare i kad smo kod Vajte vise sam voleo "Mirzu i njegovo jato" ali ne zbog Mirze vec njegovog jata
 

Back
Top