................ - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

smeđooka vodolija

................

Oceni ovaj blog

Komentari

1. lejla.al.dbuni (avatar)
    Problem nije u tome što se zaljubljujemo u "pogrešnog",vec u "neprepoznatljivog".
    Zapravo,očarani smo slikom nekog koju smo stvorili na osnovu onoga kakvim želimo da on bude..
    Mi mu dajemo "imidz",preciznije da definišemo.
    Zaljubljujemo se u sopstvenu kreaciju neke osobe,pa nismo u stanju da vidimo njen "pravi" lik.
    Znaci,naša očekivanja,nade i potrebe formiraju lik "divnog" odnosno "predmeta" naše strasti,na osnovu subjektivno iskrivljene precepcije.

Ali,često ćemo ponavljati tu grešku,jer "hladni razum" u borbi sa "emotivnim"srcem,obično biva poražen..

But,I know..you know taht,brown colored eye`s girl...
    Ažurirano 18.06.2010. u 19:45, autor: lejla.al.dbuni
  2. Emin@ (avatar)
  3. gost 218575 (avatar)
    Takva je ljubav jedne zene... slepa,velika beskrajna nesebicna... Hvala Bogu pa je tako mocna i prevazilazi sve granice razuma...
  4. zxy (avatar)
    Citat Original postavio snezaso
    Takva je ljubav jedne zene... slepa,velika beskrajna nesebicna... Hvala Bogu pa je tako mocna i prevazilazi sve granice razuma...
    Haha ,jedne žene da,ali to njen animus projektuje.A on je muškog roda hahaha.
  5. Arhimedes (avatar)
    Oko moje, izuzetno lep izbor, ali bih iznad svega voleo da nema nikakve veze s tobom i tvojim emocijama.
  6. gost 218575 (avatar)
    Pa dobro Zxy, Ja znam, da i muskarac moze jos ludje da voli...i njegova ljubav je velika, i volim kad on voli ,kad se nesebicno daje, kada je slep od ljubavi, kada je grub i nezan, kada sapuce, kada mi skida zvezde sa neba... ali ja ipak vise volim da volim....:D :heart::heart::heart: :zag: :bye:opet iz Sombora sad uz casu crnog vina...