Estetika perverzije - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Estetika perverzije

Oceni ovaj blog
Zbilja, šta je to toliko primamljivo u perverziji što nas toliko privlači? Zašto svi naginjemo perverznom? Ne bih se složio da je sve počelo od Zmije. Ona je samo ukazala na prostu činjenicu da pored svih onih banana, ananasa, jagoda, krastavaca i malina postoji i-jabuka. Želim da otvorim priču do kraja: stvoreni smo kako smo stvoreni, kreacijom i(li) evolucijom, i imamo to u sebi. To nam je suštastveno. Prema tome, to je u nama.

Vid`te, i sam sistem 10 Božijih zapovjesti koncipiran je na provokativan način..

Pošalji "Estetika perverzije" na Facebook Pošalji "Estetika perverzije" na Google Pošalji "Estetika perverzije" na My Yahoo! Pošalji "Estetika perverzije" na Live Pošalji "Estetika perverzije" na MySpace Pošalji "Estetika perverzije" na Twitter Pošalji "Estetika perverzije" na Digg Pošalji "Estetika perverzije" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zeljena (avatar)
    Uhhh...baci me u razmisljanje...
  2. dess (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    Uhhh...baci me u razmisljanje...
    izvini
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    "...samo kroz perverziju i ubijate-perverziju.Ogolite je, pljunete je,i ostavite je da crkne".

Ovo mi je pomoglo da potrem gorak ukus u ustima nakon ovog tvog,kao i uvek,cinično pametnog teksta.
    Već sam se i navikla na tvoj specifičan vrcavo-zajedljiv humor.
    A tako nešto nije nimalo lako,priznaceš to,Dess...

By the way..da te nema trebalo bi te izmisliti !
    Ja to ozbiljno kažem,dragi dečkonjo bwee..
  4. dess (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    "...samo kroz perverziju i ubijate-perverziju.Ogolite je, pljunete je,i ostavite je da crkne".

Ovo mi je pomoglo da potrem gorak ukus u ustima nakon ovog tvog,kao i uvek,cinično pametnog teksta.
    Već sam se i navikla na tvoj specifičan vrcavo-zajedljiv humor.
    A tako nešto nije nimalo lako,priznaceš to,Dess...

By the way..da te nema trebalo bi te izmisliti !
    Ja to ozbiljno kažem,dragi dečkonjo bwee..
    Joj, ti kad mi nešto napišeš imam osjećaj da sam u Bitlsima ili tako nešto.. Msm, hvališ me previše Ali, zbilja mi je drago ako ti se dopada moje piskaranje, i ako se katkad nasmiješ-ništa više ne može čovjek uraditi za drugog čovjeka nego da ga nasmije

a za ovo zadnje..