Ko bre ovde koga vara?

Dan kao i svaki drugi. Kraj radnog vremena i muž odlazi kući. Umoran s posla. Kućna atmosvera uobičajena. Žena je već stigla kod kuće nešto ranije i privršavala instant ručak. Onaj što se da spremiti za petnaestak minuta. Par poljubaca su razmenili onako usput. Valjda je to deo jedne obične kućne svakodnevice. Za vreme ručka promenili su par reči, i priča o svakodnevnim problemima na poslu. Nakon ručka, oboje se udobno smestiše na trosed, nebi li posle ručka i umornog prepodneva, malo sebi dali oduške.

Kako je vreme prolazilo, oboje je uhvatio san. Iznenada neko je pozvonio na njihovim ulaznim vratima. Žena, onako bunovna, polu dremljiva i uplašena, rekla je:

-“Brzo kroz terasu i beži napolje!!! Dolazi mi muž !!!!.”

Suprug, takođe bunovan, skoči sa troseda i pravo kroz vrata balkona iziđe na terasu.
Ostaje mi samo jedno pitanje. Ko ovde koga vara? Ona njega ili on nju? Kakva porodična idila…:dash:
 
:zcepanje:
Razmišljali mi ili ne.....oni su izgleda oboje verzirani za varanje.....Ona sigurno vara ...a on...reakcija većine bi bila da se naljuti na ženu, da ga štrecne ono što je rekla a ne da poslušno i ispraksovano izadje na terasu
I kod jednog i kod drugog podsvest je odigrala glavnu ulogu na par sekundi
odličan tekst
 
LJILJA MMM;bt94060:
:zcepanje:
Razmišljali mi ili ne.....oni su izgleda oboje verzirani za varanje.....Ona sigurno vara ...a on...reakcija većine bi bila da se naljuti na ženu, da ga štrecne ono što je rekla a ne da poslušno i ispraksovano izadje na terasu
I kod jednog i kod drugog podsvest je odigrala glavnu ulogu na par sekundi
odličan tekst

Ljiljo, naša podsvest je jača od svesti. Ljudi podsvesno čine stvari koje su....hmmm...da ih nazovemo ...ispravnim...:rotf:
 

Back
Top