Ko bre ovde koga vara? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Kristijan40

Ko bre ovde koga vara?

Oceni ovaj blog
Dan kao i svaki drugi. Kraj radnog vremena i muž odlazi kući. Umoran s posla. Kućna atmosvera uobičajena. Žena je već stigla kod kuće nešto ranije i privršavala instant ručak. Onaj što se da spremiti za petnaestak minuta. Par poljubaca su razmenili onako usput. Valjda je to deo jedne obične kućne svakodnevice. Za vreme ručka promenili su par reči, i priča o svakodnevnim problemima na poslu. Nakon ručka, oboje se udobno smestiše na trosed, nebi li posle ručka i umornog prepodneva, malo sebi dali oduške.

Kako je vreme prolazilo, oboje je uhvatio san. Iznenada neko je pozvonio na njihovim ulaznim vratima. Žena, onako bunovna, polu dremljiva i uplašena, rekla je:

-“Brzo kroz terasu i beži napolje!!! Dolazi mi muž !!!!.”

Suprug, takođe bunovan, skoči sa troseda i pravo kroz vrata balkona iziđe na terasu.
Ostaje mi samo jedno pitanje. Ko ovde koga vara? Ona njega ili on nju? Kakva porodična idila…

Pošalji "Ko bre ovde koga vara?" na Facebook Pošalji "Ko bre ovde koga vara?" na Google Pošalji "Ko bre ovde koga vara?" na My Yahoo! Pošalji "Ko bre ovde koga vara?" na Live Pošalji "Ko bre ovde koga vara?" na MySpace Pošalji "Ko bre ovde koga vara?" na Twitter Pošalji "Ko bre ovde koga vara?" na Digg Pošalji "Ko bre ovde koga vara?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
  2. Emin@ (avatar)
    Mada,kada malo bolje razmislim vise je za
  3. Kristijan40 (avatar)
    Citat Original postavio lelavi
    Mada,kada malo bolje razmislim vise je za
    Ma priča je za duboko razmišljanje. Ili kako ljudi kažu, nije sve onako kako izgleda na prvi pogled.
  4. zeljena (avatar)
    Pozdrav Kris
  5. Kristijan40 (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    Pozdrav Kris
  6. LJILJA MMM (avatar)

Razmišljali mi ili ne.....oni su izgleda oboje verzirani za varanje.....Ona sigurno vara ...a on...reakcija većine bi bila da se naljuti na ženu, da ga štrecne ono što je rekla a ne da poslušno i ispraksovano izadje na terasu
    I kod jednog i kod drugog podsvest je odigrala glavnu ulogu na par sekundi
    odličan tekst
  7. Kristijan40 (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM

Razmišljali mi ili ne.....oni su izgleda oboje verzirani za varanje.....Ona sigurno vara ...a on...reakcija većine bi bila da se naljuti na ženu, da ga štrecne ono što je rekla a ne da poslušno i ispraksovano izadje na terasu
    I kod jednog i kod drugog podsvest je odigrala glavnu ulogu na par sekundi
    odličan tekst
    Ljiljo, naša podsvest je jača od svesti. Ljudi podsvesno čine stvari koje su....hmmm...da ih nazovemo ...ispravnim...
  8. Kristijan40 (avatar)
    Samo morate priznati, u početku sve izgleda idilično....šta ćete, jedno zvono pokvari brak. Tako nekako. Mali je korak do istine i samo je pitanje vremena kada ćemo to otkriti.
  9. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio Kristijan40
    Ljiljo, naša podsvest je jača od svesti. Ljudi podsvesno čine stvari koje su....hmmm...da ih nazovemo ...ispravnim...
    pa sad, možda je to i ispravno samo ja nisam upućena u tu ispravnost
  10. Kristijan40 (avatar)
    pa sad, možda je to i ispravno samo ja nisam upućena u tu ispravnost
    Pod ispravnošću nisam smatrao samo ovaj događaj. Recimo, kada ruka krene prema oku, očni kapak se zatvara ili kada prelazite ulicu i nailazi auto, vi podsvesno ubrzate korak....tako nekako.
  11. LJILJA MMM (avatar)
    Pod ispravnošću nisam smatrao samo ovaj događaj. Recimo, kada ruka krene prema oku, očni kapak se zatvara ili kada prelazite ulicu i nailazi auto, vi podsvesno ubrzate korak....tako nekako.
    ja rekoh da si mislio da je ispravno ovo iskakanje na terasu hahahaha
  12. Kristijan40 (avatar)
    ja rekoh da si mislio da je ispravno ovo iskakanje na terasu hahahaha

Čuj ljiljo, i ovo je ispravno.......zamisli da je stvarno bio kod švalerke. Šta fali što je iz predustrožnosti istrčao na balkon. E sad što ga je to odalo.......to je život.
  13. LJILJA MMM (avatar)
    Čuj ljiljo, i ovo je ispravno.......zamisli da je stvarno bio kod švalerke. Šta fali što je iz predustrožnosti istrčao na balkon. E sad što ga je to odalo.......to je život.
    jest, vala ispravno je postupio...i iskusno
    Što je sigurno, sigurno je
    Odoh na spavanje ....laku noć Kris
  14. Kristijan40 (avatar)
    laku noć Ljoljo.
  15. gost 218575 (avatar)
    :) I tebi osmeh za dobro jutro. Svidaja mi se ovo... eee... tu sada vazi ..Ne zvoni.. Gadno je kada te neko naglo probudi, dok ne dodjes sebi, budes ono sto zapravo jesi. :D :bye:
  16. gost 218575 (avatar)
    [QUOTE=Kristijan40;bt94066]Ljiljo, naša podsvest je jača od svesti. Ljudi podsvesno čine stvari koje su....hmmm...da ih nazovemo ...ispravnim...:rotf:[/QUOTE]
    :) To je isto kada nesto vrdas pa pogresis jednu jedinu rec, koja te oda, onda se za to kaze.. Nece jezik nego pravo..
  17. gost 224104 (avatar)
    tako shta se deshava i u najboljim familijama
  18. Kristijan40 (avatar)
    Citat Original postavio snezaso
    I tebi osmeh za dobro jutro. Svidaja mi se ovo... eee... tu sada vazi ..Ne zvoni.. Gadno je kada te neko naglo probudi, dok ne dodjes sebi, budes ono sto zapravo jesi.
    Čovek u bunilu čini čuda. Ali jedino su ta čuda očekivana jer su iskrena.

19. Kristijan40 (avatar)
    Citat Original postavio snezaso
    To je isto kada nesto vrdas pa pogresis jednu jedinu rec, koja te oda, onda se za to kaze.. Nece jezik nego pravo..

Laž je kao klube. Gomila se, laž na laž ide. I moraš ga držati čvrsto (klube), jer u protivnom, čim ispadne iz ruke, lako se razmota i otkrije svu svoju dužinu.
  20. Kristijan40 (avatar)
    Citat Original postavio Paranormalna
    tako shta se deshava i u najboljim familijama
    Preljuba ne bira sredinu, ljude, mesto i vreme.