Uzaludno je zavideti suncokretima...imaju i oni svoje neostvarene snove. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

hakim bej

Uzaludno je zavideti suncokretima...imaju i oni svoje neostvarene snove.

Oceni ovaj blog
Ne trudite se, sam cu.

Pošalji "Uzaludno je zavideti suncokretima...imaju i oni svoje neostvarene snove." na Facebook Pošalji "Uzaludno je zavideti suncokretima...imaju i oni svoje neostvarene snove." na Google Pošalji "Uzaludno je zavideti suncokretima...imaju i oni svoje neostvarene snove." na My Yahoo! Pošalji "Uzaludno je zavideti suncokretima...imaju i oni svoje neostvarene snove." na Live Pošalji "Uzaludno je zavideti suncokretima...imaju i oni svoje neostvarene snove." na MySpace Pošalji "Uzaludno je zavideti suncokretima...imaju i oni svoje neostvarene snove." na Twitter Pošalji "Uzaludno je zavideti suncokretima...imaju i oni svoje neostvarene snove." na Digg Pošalji "Uzaludno je zavideti suncokretima...imaju i oni svoje neostvarene snove." na del.icio.us

Ažurirano 28.09.2014. u 22:09, autor: hakim bej

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Tol (avatar)
    Lepo je,iako ukradeno...

Ne zaboravi samo ovo:
    Radi kao da ti ne treba novac...
    Voli kao da nikad nisi bio povređen...
    Pleši kao da te niko ne gleda...
    Pevajte kao da niko ne sluša...
    Živite kao da je Raj na Zemlji...

2. gost 218575 (avatar)
    Meni je moja i sreca i nesreca i svako moje dobro i lose neka bude moje, draze mi je od tudje srece a i nesrece, nije sve tako lepo i dobro kako izgleda. Ja se najbolje snalazim u svojoj kozi, sto ne znaci da mi je lako, ali ipak nikada nisam pozelela da budem neko drugi, niti sam ikome zavidela na tudjoj sreci jer nikada ne znas kakve su njegove nesrece.
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    Nije ukradeno sa Net-a.
    Mozda je ukradeno iz necijeg srca.
    Ali..

Ne znam kakav komentar da ostavim.
    U svakoj reci je lepota onog sto si hteo da kazes.

Zahvaljujem ti na ovoj noci koju si mi ulepsao davno zaboravljenim osecanjem...
    Ažurirano 08.06.2010. u 23:38, autor: lejla.al.dbuni
  4. TUTU (avatar)
    ko krade taj i laze.
    cuvaj se.
  5. Corto M (avatar)
    Hakim bej
    ti si plagijator,
    ti si kompilator
    ti si direktno krao od ove lejle.ad.buni
    i kkkkkkrivac si za ovu krizu avangarde.