Dnevnik jednog ludaka ili ... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

mislioc

Dnevnik jednog ludaka ili ...

Oceni ovaj blog
Još od osnovne škole stvorio sam naviku da ustajem u 6 h ujutru i da trčim 7-8 km a zatim se bavim jogom.Posle ručka u 17 h trčim 12-13 km pa se bavim borilačkim veštinama.To mi je ritual kojeg volim da se pridržavam a retki su dani da to propustim.Pre mesečak dana sam dobio savet da je zbog vena i td i td bolje voziti bicikl.I probao sam,kupio sam dobar bajs,i stvarno mi je ta promena posle 10-ak dana baš legla super.Između ostalog,koristim sve mišiće,a mogu i da radim neke druge vežbe uz put.
Večeras sam krenuo uobičajeno na 30 km vožnje.Kiša,oće da pada-neće da pada,ko zna,poneo sam nepromočivo odelo.Obzirom da sam ovih dana rešavao nekoliko životno važnih situacija,bio sam sav napet i u startu sam rešio da vozim malo oštrije-prosto da se izduvam,da ne mislim ni na šta osim na put ispred.I zaista mi je prijalo.Uobičajena trasa-uobičajeno vreme-uobičajene face uz put,i sve je bilo OK.Tek sam prešao 3-4 km i počela je kiša,ona lagana,što obećava da će istrtrajati celo posle podne i celu noć.Iako mi je bilo potrebno 1 min. da obučem nepromočivo odelo,odlučio sam da se ne oblačim.Taman sam se zagrejao i počeo da se preznojavam,a kiša i nije bila tako hladna, kao što ne pamtim od kada se nije dogodilo,nekako uvek,čim nema Sunca-prosto da se smrzneš.Ništa-baš mi je prijalo,vozio sam žustrije,i umesto da se preznojavam,kisnuo sam i održavao sam neku baš prijatnu temperaturu.Uz put sam sretao ljude koji su takođe u isto vreme imali redovne aktivnosti-i kisli su kao i ja.ALI-nije sve to bilo tako uobičajeno,nekako svi smo imali osmeh na licima,umesto običnog pozdrava-bilo je mahanja i vriskanja i mnogo smeha.Ne samo da su mi bile i gaće mokre nego su se i srozale kao da sam ih skinuo,a patike pune vode su šljickale i prskale i kroz rupice za pertle.
Zadnjih 3 km sam finiširao kao da mogu još 30 km da vozim,osećao sam veliko zadovoljstvo,i sada ga osećam.E sada mi postaje hladno i odoh da se istuširam.

Pošalji "Dnevnik jednog ludaka ili ..." na Facebook Pošalji "Dnevnik jednog ludaka ili ..." na Google Pošalji "Dnevnik jednog ludaka ili ..." na My Yahoo! Pošalji "Dnevnik jednog ludaka ili ..." na Live Pošalji "Dnevnik jednog ludaka ili ..." na MySpace Pošalji "Dnevnik jednog ludaka ili ..." na Twitter Pošalji "Dnevnik jednog ludaka ili ..." na Digg Pošalji "Dnevnik jednog ludaka ili ..." na del.icio.us

Ažurirano 31.05.2010. u 23:33, autor: mislioc

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Corto M (avatar)
    Nisam pročitao ništa zanimljivije još od "Sećanja jednog direktora"
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    WOOW...!!!

You are incredible man,dear...
  3. mislioc (avatar)

4. Emin@ (avatar)
    Hahaha