Keks dijeta - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

Keks dijeta

Oceni ovaj blog
Proveren recept za dijetu:

Dorucak- 1keks i 1sex

Rucak-2keksa i 2sexa

Vecera-3sexa ali bez keksa

Savet : Ukoliko ova dijeta ne daje očekivane rezultate, pojačajte večeru!

Zbogom salce....

Pošalji "Keks dijeta" na Facebook Pošalji "Keks dijeta" na Google Pošalji "Keks dijeta" na My Yahoo! Pošalji "Keks dijeta" na Live Pošalji "Keks dijeta" na MySpace Pošalji "Keks dijeta" na Twitter Pošalji "Keks dijeta" na Digg Pošalji "Keks dijeta" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
  1. DUNJA W (avatar)
  2. zxy (avatar)
    Uh,dobro je što s tobom nisam ,ovaj recept ti dade Mefisto sam
  3. SibirskiTigar (avatar)
    Seks na eks
  4. Neponovljiva Gracija (avatar)
    A jel' mora bas svaki put keks
  5. zeljena (avatar)
    Citat Original postavio Neponovljiva Gracija
    E pa mora...posto sam ja jos od juce na rigoroznoj dijeti...mozda bih cak povremeno mogla za veceru keksa umesto...
  6. zxy (avatar)
    Mogla bi i tamna čokolada al onda će on načisto da strada
  7. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Uh,dobro je što s tobom nisam ,ovaj recept ti dade Mefisto sam

Kako nisi sa mnom,sta se dogovorismo..?

A i hitan je slucaj,ne mogu vise da se mucim sa ovom sargarepom...Dodji na veceru...

8. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Seks na eks
    Vidis kako velike mace sve znaju...
  9. DUNJA W (avatar)
    Ne mora draga,moze da sa zameni sa ovom drugom namirnicom...
  10. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    E pa mora...posto sam ja jos od juce na rigoroznoj dijeti...mozda bih cak povremeno mogla za veceru keksa umesto...

Postis?
  11. DUNJA W (avatar)
    Mogla bi i tamna čokolada al onda će on načisto da strada

A malo oraha?
  12. DUNJA W (avatar)

Zxy pomagaj...!
  13. zxy (avatar)
    Citat Original postavio lsecret1983
    A malo oraha?
    Vidim ja da će sva sredstva da se koriste sigurno i ona sa zabranjene liste .Makijaveli vam bre ravan nije bolje da zxy sedi gdi je.
  14. LJILJA MMM (avatar)
    aaaaaaaaaaa, tu ste
  15. zxy (avatar)

Zxy pomagaj...!
    Evo odmah
  16. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    aaaaaaaaaaa, tu ste

JUrimo sa bloga na blog...Zbog dijete...Nece Zxy da mi pomogne oko ove keks dijete,pa moram da trcim po blogu....
  17. DUNJA W (avatar)
    Vidim ja da će sva sredstva da se koriste sigurno i ona sa zabranjene liste .Makijaveli vam bre ravan nije bolje da zxy sedi gdi je.
    Ma sve za zdravo telo i zdrav duh...
  18. DUNJA W (avatar)
    Evo odmah

E u koga se ja uzdam...
  19. zeljena (avatar)
    Postis?
    Da draga...u svakom pogledu...nema hrane,nema cigareta,nema ni sexa....ne znam ni zasto vise zivim
  20. SibirskiTigar (avatar)
    'Seksom protiv viška kilograma Seksom protiv viška kilograma Svaki dan, isprobajte neku novu poziciju, izgubite prosječno 970 kalorija i uživajte u svakoj minuti tog gubitka Jedan od razloga zbog čega svaka žena želi smršaviti, bio on glavni ili sporedan, je taj jer želi svojem suprugu ili partneru ili općenito suprotnom spolu izgledati ljepše i privlačnije u krevetu i izvan njega. No, gubitak kilograma zaista može biti težak, može vas baciti u depresiju, dovesti do ruba očaja i izgladnjivanja, što nije niti malo ugodan osjećaj, a rezultati često nisu kakve ste očekivali. Pa, zbog čega ne biste gubili kilograme i uživali? Naime, američki znanstvenici utvrdili su da se sa seksom itekako mogu gubiti kalorije, a s time i suvišni kilogrami. Što više, to bolje Poznato je da ljudi, kada uđu u novu vezu, vrlo često gube kilograme. Uzbuđenje zbog nove ljubavi, može privremeno ubrzati metabolizam, jer razmišljanje o hrani koje imate kada ste niste u vezi, zamjenjuju misli o toj novoj osobi u vašem životu. Ujedno, novi ljubavnici vrlo često imaju želju da izgledaju bolje, kako bi se još više međusobno privukli. No, kada period „medenog mjeseca“ prođe kilogrami se vrlo lako vraćaju. Jedan od razloga je taj što, dok se veza ustabili, par provodi više vremena zajedno, manje se kreću i često jedu i piju zajedno. Upravo u tom momentu trebalo bi priskočiti gubljenju kilograma – seksom. Naravno, seks se u tom slučaju preporuča što češće i sa što više različitih i težih poza gdje ćete morati uložiti malo više truda kako biste ih izveli. Frekvencija neka bude barem jednom na dan. Sve ovisi o vama Svaki dan, ne želimo reći svake večeri, jer ovakav tip tjelovježbe možete prakticirati u bilo koje doba dana i noći, isprobajte neku novu poziciju i izgubite prosječno 970 kalorija. Kažemo prosječno, jer je moguće da izgubite i više kalorija ukoliko će poza biti zahtjevnija, a ako ćete isprobati više poza i ako će seks trajati duže, tim bolje za vas. Uglavnom, gubljenje kalorija ovisit će o vama i naravno izdržljivosti vašeg partnera koji će morati podržavati vašu želju da izgledate i osjećate se bolje. Na kraju izbrojite! Na mjesec ćete izgubiti 4.780 kalorija i uživati u svakoj sekundi gubljenja tih kilograma. Što više možete poželjeti? Zdrava hrana i voljan partner Dakle, zaboravite na teretane, aerobike, sprave i užasne dijete. Sve što vam treba je kontrola prehrane, odnosno da jedete zdravije obroke, bez pretjerivanja s masnom i slatkom hranom, te kasnim večerama i voljan partner. Kalorije kao da će se topiti same od sebe. Zbog toga smo za vas pripremili 10-tak srednje teških poza. S vremenom ćete možda poželjeti isprobati nešto zahtjevnije. Neka vam proradi mašta ili jednostavno, potražite ideju na internetu:'
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja