...moje prvo iskustvo sa prostitutkom...

...ovo sam iskopiro sa teme, nekako mi glupo da se baci, zzao mi...:(
http://forum.krstarica.com/threads/379423&page=2

...moje prvo iskustvo a ijedino je bilo davno, divno i nezaboravno...
...suochen sa prvim velikim zzivotnim problemima i ljubavnim tjorcima, slomljen tugom i obavijen sivim oblakom nesretje reshijo sam da odem do plavog mosta...
...jedinog mosta kod kojeg si mogao bez mnogo truda da si ubijesh i duh i telo...
...u prljavim pantalonicama i pocepanim patikama, sa slinavom maramicom u ruci ishao sam auto-putem, podsvesno zzeletji da me pre nego shto stignem do cilja udaru djubretarski kamijon i smrskami svaku kost- prospe mozak i stavi me u politikinu crnu hroniku...
...mislima sam putovao brzze od svetlosti, ali realno most je bijo dalje nego shto sam mogao da zamisklim u svojoj maloj glavici, mislim da nikad niko nije toliko prepeshachijo zbog pitjke i to kakve pitjke...
...povijene glave, rep mi je milovao jaja a za sobom ostavljajutji od suza vlazzan trag kao puzz stigao sam do iskljuchenja sa puta, i pusta benzinska pumpa je ostala iza mene, samo me je proklto siromashni pumpadzija pratijo pogledom...
...prvo shto sam video je vatra i chadjav dim zapaljenih guma, verujem da je tu spaljeno vishe punih kondoma nego droge u obrenovcu, da se ja pitam postavijo bih i tu tablu sa natpisom " masovna grobnica" ili " groblje nesudjenih -neznanih junaka" da pridodam znachaj svima koji su tu bili...
...i nezaboravno setjanje na prvi susret ochima, prvi trzaj mishitja, prvi strah koji sam osetijo shvativshi da tju biti samo gumena lutka u situaciji koje treba da predstavlja vrhunac opshtenja dvoje ljudi, me shalje duboko u moju dushu na dno gde sam sakrijo sve svoje poraze...
...bila je skoro duplo visha od mene, jakih ruku, ruzzna...
...i svi epiteti koji bi joj se mogli prishiti ne bi bili dovoljni da je pristojno opishu, ali meni je bila prva i morao sam da je zavolim...
...izvadijo sam naivno iz pocepane charape smotuljak para ( ushtedjevina ,koliko se setjam, od prodaje starih stripova u chika ljubinoj) i pruzzijo joj ne gledajutji ni u novac ni o nju, gledao sam mislim u kinu, valjda je ona ispod nas...
...chekao reakciju, bojao se iste, zbunjen i nestrpljiv upishkijo sam se u gatje a da to nisam ni osetijo...
...osetijo sam prvo njen hrapav dlan na svom bucmastom obrashchitju i bilo je vrelo, a zatim i neku jezu i hladnotju po nogamma, chudo koliko se zimi brzo zaledi urinchitj...
...ni tada nisam znao shta mi se deshava, bash kao ni kad me je pre toga ostavila curica sa kojom sam planirao da pobegnem u havaje ( tamo je lepo i niko nishta ne radi, samo se kupaju u moru) chim pochne letnji raspust...
...a ondak je, trenutak pre nego shto sam dotakao kolenima zaledjeni asfalt, progovorila lepim glasom, i pridrzzala me da ne padnem...
... nisam bijo siguran shta mi je rekla ali sam znao da netju motji da ostvarim svoj cilj i viknuo sam najglasnije shto mogu :" skini se kuchko otju da te karam"...
...tada sam je prvi put pogledao u ochi i video da je jedno stakleno, pomislijo da je to bash prigodno, kazna mora biti shto je vishe mogutje degradirajutja...
...ni zube nije imala, pocheo sam da svoj strah menjam odushevljenjem, nisam mogao ni da zamislim da tje biti tako celokupno svrsishodna kuchka...
...i doshlo mi je da je poljubim u usta, sjezikom, ali bila je visoka a i sigurno je imaala bolje reflekse, nisam hteo da bash na prvom sastanku popijem shamar...
...nije se brecnula na moju viku, kao da je nije bijo strah, kao da je nisu tukli koznakolko puta mushkarchine poput mene, jasam petak al sam gradjen ko shestak, sportista...
...pogled u joshuvek ispruzzenu ruku sa novcem mi je otkrijo jednu novu istinu, istinu koja je valjda doprinela duhovitosti i ironiji cele situacije...
...u ruci, u kojoj sam samo u miislima imao pare je bila gomilica zguzzvanih papiritja koji su od znoja nogica pogubili i oblik i boju, o vrednosti netju ni da pricham...
...bijo sam shvorc a hteo sam da jeebem kuchku, da je ponizim, da se osvetim zzenskom rodu...
...elem nije kom je namenjeno nego kom je sudjeno tada sam shvatijo srpkinju koja je chesto bezuspeshno pokushavala da mi objasni znachenje te krilatice...
...hteo sam da odem, ali ne ni levo ni desno hteo sam nekako na dole da odem, chudan osetjaj i chudna ideja ali eto hteo sam...
...a ondak vrhunac, ona vadi iz oguljene kozzne crvene torbice lilihip i daje mi, daje mi neshto znojavih para ( sretjom njoj se sise ne znoje ko meni nogice pa su te parice malko manje znojave, makar na prvi pogled) i govori debelom ciganu u mercedesu ( shto su ga samo oni tada zvali merdza) da me odveze negde da me ne gleda, da se ne zaljubi valjda...(
...eto to je to, stjo bi se ja i shta se desilo posle da me debeljko nije odma iza ugla klepijo shakom zavrat i izbacijo iz kolima...:(
 

Back
Top