Otkrila sam smisao života.

I tako, posle misli o beskrajnim lutanjima, paćeničkih tripova i izgubljenih godina otkrih smisao života u samo nekoliko navrata, prateći ih šta i kako rade.

Svet se okreće oko peechke, kao što se Zemlja okreće oko Sunca, i to je prirodno kao što je prirodna ova čibulja na mom čelu.
Ipak su bili u pravu.

E sad, tu se javlja problem. Ako idem protiv prirode - nisam srećna... ako joj klizim niz dlaku, mrzim sebe.

Slušaj, koji qr ovo čitaš. Ionako je kristalno jasno šta ti je u glavi.

Ako si, kojim slučajem, žensko..... ******* :(

Šalim se. Da sam muško upucala bih se posle puberteta.

Pozdrav, drugari :P :heart:
 
Ma to samo ponekad kod mushlaraca ako im nagon pomuti mozak.
Vishe bi moglo da se podvede pod privremenu neurachinljivost nego smisao.
Vama je lakshe,vi na sve to gledate nekako funkcionalnije,s vrha brda.
Milioni godina evolucije nas mushkarce yebu,u tome je problem.
Potrebno je uzditji se snagom intelekta do prave istine!
 
Videh Lexi na jednoj temi da reklamiras svoj najnoviji blog ( :mrgreen: ) pa reko ajd' da dam doprinos.....

Dakle, ti mislis da je muskarcev smisao zivota peechka ali to je pogresno!
Krajnji cilj muskarca je peechka a smisao je sve ono sto prodjes dok ne stignes do cilja ( kad ti daa peechke ).
 
Nezrelo... Intelektualni sunovrat... Blog napisala iznervirana devojcica od 11 godina. :) Kao da zelis da se svadjas. Ako neko zeli da se svadja sa tobom ima neki cilj... a sta ces ti svadjom postici. U zdravom telu zdrav duh... tj. moras naci psihicki mir da bi mogla normalno da zivis... da ne budes senka svih senki... doveka... Popi jedan cajic... i pogledaj napolju kako je lep dan, sunce sija...
 
Lexo imaš ga i ti......

Jer ja cenim otvorenost kojom pristupaš, i onda kad zatreba čoveku da oseti da je sam u borbi , ali nije sam u mislima i idejama i stavovima, potrebno je i stalker da budem.....

Nije sve prohujalo sa vihorom.....
Nekad čovek zapusti sebe, ali se trgne kad ga drugi podsete da u sebi ima vrednosti koje ne treba zapuštati.....

Nisam taj iluminati, ja sam samo TP...(mada je po nekima uspeh dobiti skraćenicu od dva slova koja jednoznačno znači na forumu)
 
Ako je taj ILLUMINATA onaj što na Lj&S-u pokušava da bude nenadmašno duhovit svojim ironično-lovačkim pričama (oh šta još ima novo :| ) i davi pošten svet koji bi samo na miru da se pohvali svojim atributima/sposobnostima, onda pretpostavljam da si bilo ironično.

Elem, ko mi dade jednu zvezdicu? Nemoj da uzmem makaze u ruke :mrgreen:
 

Back
Top