Promocija

XD4OL.jpg

Preko puta naše kuće nalazila se jedna mala prodavnica.Obična,neugledna sa crnim daskama na podu, neofarbanom tezgom i polupraznim policama. Tu smo se skupljali,pričali, mi mlađi ostajali ispred nje do mladog jutra. Svaka tajna iz komšiluka ugledala je dan upravo tu ispred prodavnice i zato je ona imala posebno mesto u našim životima. Jednoga dana vidim stoje ljudi u redu.
Šta se dešava, nikada u njoj nije bilo više od dvoje ljudi. Znatiželjan sam, prilazim a moja baba koja je zauzela mesto hvata me za ruku da ostanem u redu. Strpljiv sam,ćutim. Kroz otvorena vrata vidim kako komšije piju nešto iz jedne bele šolje. Šta piju, pitam babu? Supu dete piju, supu iz kesice. Kakva je to supa iz kesice? Znatiželjan sam i zato ćuteći čekam. Ulazimo u prodavnicu a na rešou u jednom loncu vri voda. Prodavačica otvara nekoliko kesica, presipa njihov sadržaj u lonac. Baba uze jednu šolju i prva pruži ruku, kaže sipaj. Prvi probam ja...što je lepa...ostade mi ukus u ustima... i danas ga se rado sećam. Pitam kakva je ovo supa. Prodavacica ispred rešoa dobaci: “Pevac dete".

Danas se to zove promocija a ja sam zahvaljujući njoj saznao da postoji i supa u kesici, Argo, Pevac. Jedno vreme je nismo imali jer su tako hteli neki ljudi. Oduzeli su mi pravo da jedem mog Pevca ali nisu mogli da mi oduzmu ukus koji i danas osećam...
 
zeljena;bt90867:
Nije tajna...Imala sam 15 god,a desio se na jednoj klupici iza jedne crkve u mestu gde i sad rado idem...on se zvao Aleksandar,imao je brkove i 20 god.To je sve cega se secam...i onaj neverovatan osecaj u stomaku...nisu to bili leptirici...cini mi se kao da su bili slonovi:roll:

Ja 13,on 18....Srce mi je tuklo ko ludo,jer sam bila zaljubljena.Nisam znala kako se ljubi,pa me je ucio...Eh...

 
zeljena;bt90881:
Prve zurke,prvi plesovi uz njihove ploce...imam ih i dan danas....
2139855-393653.jpg

I ja,dobila sam gramofon od mame i ocuha...Drustvo bi se okupilo,najcesce za rodjendane...Obozavala sam Bijelo dugme......SEcam se njihovog koncerta napolju,besplatno...Nastavnik nas je pustio sa zadnjeg casa da stignemo na koncert....Igras,skaces,a masa te nosi...

 
gagili48;bt90891:
[YOUTUBE]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/1qrtssb8ZPg&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/1qrtssb8ZPg&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

[/YOUTUBE]On je bio moj idol iz mladosti...i sad ga volim cuti...:D


Secas se onog njegovog postera u prirodnoj velicini iz casopisa ''Zdravo''?Joooj...Ludele smo za njim...


 
SibirskiTigar;bt90905:
Kada sam poceo sa blogovanjem na Krstarici moj sesti blog je bio klip sa muzikom koju volim.I danas je tamo na prvoj stranici...nikada nije dosao ni jedan komentar na nnjega i znam da veoma mali broj ljudi preferira ovu vrstu muzike,zato i e pisem o njoj


Nikad ne bih pomislila da volis ovo da slusas...:)
 
...stalno nas podsecas koliko smo toga prosli,videli,okusili....
...stalno nas podsecas koliko smo i matori....
i stalno mislim kako se sreca meri sa onim sto imamo a ne sa onim sto nemamo...
...i znam da smo veoma srecni i veoma bogati
 
dusan jovic 95;bt91006:
...stalno nas podsecas koliko smo toga prosli,videli,okusili....
...stalno nas podsecas koliko smo i matori....
i stalno mislim kako se sreca meri sa onim sto imamo a ne sa onim sto nemamo...
...i znam da smo veoma srecni i veoma bogati

kad bih bilo sta napisao pokvario bih tvoje lepe reci:ok::ok::ok:
 
aj,sto ti volis da te hvalim....!!! Pa ajde-Tigre znas da ti recima nikada ne bi mogao pokvariti,tu sam vec mesecima ali ti nijednu zamerku nisam nasla. Izgleda da si od onih 3 puta meri jednom reci il napisi.
I samo da znas,definitivno si neprikosnoveni vladalac blogova.
NASTAVI,CEKAMO SLEDECI
 
dusan jovic 95;bt91018:
aj,sto ti volis da te hvalim....!!! Pa ajde-Tigre znas da ti recima nikada ne bi mogao pokvariti,tu sam vec mesecima ali ti nijednu zamerku nisam nasla. Izgleda da si od onih 3 puta meri jednom reci il napisi.
I samo da znas,definitivno si neprikosnoveni vladalac blogova.
NASTAVI,CEKAMO SLEDECI

hvala ti puno ali bih se ja ipak odlucio za neke druge blogere,ima ih veruj mi
 

Back
Top