Puko sam....opet nevalja.

Zaista, ovaj ženski rod mi nikako nije jasan. Kada im sve pružiš-nevalja. Na pragu svojih prekoračenih četrdesetih, izjavljujem pod punom materijalnom i krivičnom odgovornošću – Nerazumem ženski rod!

Koliko znam o sebi, a znam dosta toga, mogu opisati sebe kao čoveka punog entuzijazma, vere, ljubavi....

Negledam fudbalske utakmice ( i sport uglavnom ) , nepijem, ne posežem za drugim ženama (devojkama). Obožavam da pospremim po kući, kako svoje stvari, tako i njene. Ne zahtevam red sa njihove strane, jednostavno mi nesmeta njihov nered. Obožavam da spremam hranu sam. Egzotična jela, tradicionalna, klasičana, prema želji osobe sa kojom sam. Volim restorane i izlaske. Veoma često posećujem centre kulture. Književne večeri, pozorišta, bioskope i ostalo poželji druge strane. Vozim , čekam i vraćam...Dozvoljavam čak i moj auto da koriste same..opet nevalja. Plaćam njihove račune....opet nevalja.

Putovanja.....hmmm....putovanja su moja opsesija. Organizovana, neorganizovana, u sopstveneoj režiji ili ne, dovoljno je samo da pokažu prstom na globusu...i eto nas tamo. Cena nije problem. I opet nevalja.
Kupujem poklone, pamtim datume. Javljam se telefonom. Obaveštavam, informišem....Opet nevalja. Zimovanja, letovanja, ekstremni sportovi....opet nevalja.

Nepsujem, ne tučem, ne koristim pogrdne reči, nesvađam se....opet nevalja.
Novac nikada nije bio problem. Ispunjavam želje...opet nevalja.....

Ponekad se priupitam da nije možda u pitanju sex. Međutim nije to u pitanju. Uvek su govorile da im je bilo predivno, i tražile uvek iznova...i iznova....

Znam više stranih jezika: engleski, francuski, italijanski, ruski, bugarski, i skromno latinski. .... Umem da se ponašam u društvu. Posećivao školu plesa i bontona. Majstor u Ajkidou. Obrazovan, dobar posao, dobra plata, cenjen na poslu, u krugu prijatelja....uvek svuda....opet nevalja.

Nisam bio dobar ni exŽeni i ćerki. Za nikoga nevaljam...

Šta nevalja....opsovaću.

© 2010 Christian Forty
 
Ne mozemo ti mi ovde reci,jer bi morali da cujemo i drugu stranu,ali nesto svakako postoji...
Ja ti samo mogu dati savet,kreni napred,bez mnogo osvrtanja,jer uzaludno je zaliti za necim sto je proslo i sto ocigledno nije bilo kako treba.Ima mnogo gorih stvari u zivotu,zahvali se Bogu sto si ziv i zdrav... i napred.:)
 
Kristijan40;bt90759:
Sve je OK, ali jednostavno neide. Ma otkud znam. Valjda nevalja ni previše ugađati. To isto može da smara, i to jako. Mislim da je teško živeti kada ti je sve dostupno i kada nemaš svoj cilj. Eto.
Mozda si u pravu...ne valja zeni bas sve ugadjati, dosadi joj...:ok: a retko koja to zna da ceni! Nije sve u tome, mora da se desi ,, ono"-hemija, sudbina...sta god to bilo...:ok:
 
Nije tacno da paznje moze biti previse. Treba samo naci nekoga.... ne ko zna da ceni....... vec neko ko zna da razume.....:)
A, na pocetku citanja zapitah se, jesi li stvaran?
Nego, meni je eto skoro zao sto nisi neko ko meni fali :)
 
Ell_;bt90794:
Nije tacno da paznje moze biti previse. Treba samo naci nekoga.... ne ko zna da ceni....... vec neko ko zna da razume.....:)
A, na pocetku citanja zapitah se, jesi li stvaran?
Nego, meni je eto skoro zao sto nisi neko ko meni fali :)

Da sam odvratan, siledžija, alkos, bez škole i posla, razumevanja i vaspitanja...verovatno bih više odgovarao. Ali to je sve normalno i pomalo razumljivo.

Čovek uvek ostavlja pitomo i odlazi za divljem. To je u njegovoj prirodi ...ZOV DIVLJINE (Đek London).
:hvala:
 
Kristijan40;bt90974:
ne...nikada više. Dosta je bilo.
Izvini... bila je šala.
Suština je samo napraviti pravi spoj.
Nekom to pođe za rukom već u ranim dvadesetim, nekm mnogo kasnije... što podrazumeva i mnoga razočarenja i promašaje u međuvremenu.
I nije uopšte važno koliko puta padnemo... samo je bitno da jedan put više ustanemo ;)
 
smeh;bt90980:
Izvini... bila je šala.
Suština je samo napraviti pravi spoj.
Nekom to pođe za rukom već u ranim dvadesetim, nekm mnogo kasnije... što podrazumeva i mnoga razočarenja i promašaje u međuvremenu.
I nije uopšte važno koliko puta padnemo... samo je bitno da jedan put više ustanemo ;)

Ma ne ustručavaj se, ništa me više nemože iznenaditi....

samo je bitno da jedan put više ustanemo...:think: lepo rečeno.
 
јоШ да имаш бркове па да размислим.... хехех :zper::zcepanje:

питање, јел ово оглас ил проглас ил хахахахха

добро је што још жеМскиње не разумеш,
замисли да нас познаваш, иЧ ти не би биле
интересантне :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top