10 načina da odvučete ženu u krevet - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

10 načina da odvučete ženu u krevet

Oceni ovaj blog
Svaka žena ima neki tajni ’okidač’ koji je istog trenutka čini raspoloženom za seks.

Deset žena je otkrilo šta je to što uvek i bez greške ’upali’ i zbog čega je svaka od njih spremna da odmah ode sa vama u krevet.

1. Izgovorite prave reči
’Reci mi da sam lepa. Reci mi da sam seksi. Reci mi da sam neverovatna. I onda postajem laka’ – Kimberli

2. Ugrizite je
’Dosta mi je fetiša sa puštanjem krvi. Jednostavno me zgrabi za kosu i ugrizi me za vrat’ – Džen

3. Obratite pažnju na usne
’Mora dobro da se ljubi i to je jednostavno tako. Prilično sam probirljiva oko toga kome ću dozvoliti da mi gurne jezik u grlo, a kada dođe do toga, postoje samo dve stvari preko kojih ne mogu da pređem – tip koji mi balavi po faci ili ima zadah’ – Li

4. Pozabavite se kuhinjom
’Spremi mi lepu večeru. Mislim na ono – dobra muzika u pozadini, lepo posuđe, flaša ili dve vina, možda malo cveća na stolu, (naravno, stan mora da bude čist) nešto čokoladno za dezert i tvoja sam’ – Amber

5. Koristite ruke
’Počni sa masažom stopala, a onda pređi na masiranje leđa. Ljubi me po unutrašnjosti butina, po vratu i grudima i potpuno ću se ’istopiti’ u tvojim rukama’ – Keri

6. Preuzmite kontrolu
’Planiranje izlaska od početka do kraja me momentalno dovodi u ’raspoloženje’. Ako znam da si se pobrinuo da se lepo provedemo izvan spavaće sobe, jedva čekam provod baš tamo kad završimo sa svim ostalim. Ali, u spavaćoj sobi ću ja preuzeti stvar u svoje ruke’ – Megi

7. Flertujte
’Kada ste u vezi duže vreme, onaj osećaj želje i iščekivanja nestaje. Ako tip sa kojim sam neko vreme uspe da zapali one početne iskre, šaljući mi sugestivne poruke ili me tajno dodiruje kada smo u javnosti, kada dođemo kući skočiću na njega i pocepaću mu garderobu kao da smo na trećem dejtu’ – Emili

8. Budite strpljivi
’Samo nemojte biti napadni, nema ništa odbojnije od tipa koji nešto očekuje i onda počne da smara i gnjavi ako se ništa ne dešava. Budite kul i strpljivi i bićete seksi, a onda će se ’to’ i desiti’ – Katrina

9. Imajte takmičarski duh
’Možda je to detinjasto, ali ja volim izazov i to bukvalno. Izazovi me da te pobedim u bilijaru, odvedi me na kuglanje i budi zapanjen mojim veštinama. Reci mi da ćeš mi dati šta god želim, a ako ti pobediš i ja ću tebi dati šta želiš’ – Megan

10. Idite ’južno’
’Ah, oralni seks, očigledno. Ja moram da uzvratim tipu na isti način ako se prvi spustio dole. To je činjenica’ – Eni

Ajmo devojke,izjasnite se sta kod vas pali...A i muska misljenja su dobrodosla,da vidimo kakva su njihova iskustva,na sta zene ''padaju''?

Pošalji "10 načina da odvučete ženu u krevet" na Facebook Pošalji "10 načina da odvučete ženu u krevet" na Google Pošalji "10 načina da odvučete ženu u krevet" na My Yahoo! Pošalji "10 načina da odvučete ženu u krevet" na Live Pošalji "10 načina da odvučete ženu u krevet" na MySpace Pošalji "10 načina da odvučete ženu u krevet" na Twitter Pošalji "10 načina da odvučete ženu u krevet" na Digg Pošalji "10 načina da odvučete ženu u krevet" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
  1. SibirskiTigar (avatar)
    Kazes da svaka zena ima "okidac". Slazem se da ih je najbolje "okinuti"
    ili kako bi se to vec pravilno reklo...
    Ažurirano 23.05.2010. u 12:17, autor: SibirskiTigar
  2. zeljena (avatar)
    Uh bre Isecret,sta mislis ko ce mi danas kuvati rucak
    Moram prvo dobro da razmislim sta je to sto me pali...mada bi bilo mnogo krace kad bih pisala o tome sta je to sto me ne pali
  3. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Kazes da svaka zena ima "okidac". Slazem se da ih je najbolje "okinuti"
    ili kako bi se to vec pravilno reklo...
    Pa od ovih deset predloga koji ti zvuci kao onaj pravi za okidanje?
  4. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    Moram prvo dobro da razmislim sta je to sto me pali...mada bi bilo mnogo krace kad bih pisala o tome sta je to sto me ne pali

Da znas,to bi mogla u par reci...
  5. zeljena (avatar)
    Citat Original postavio lsecret1983
    Da znas,to bi mogla u par reci...
    Pa i tih par...nesto ne mogu da se setim...
  6. zeljena (avatar)
    Salim se ...posto opet niko nece da se izjasni...moram ja prva...najbitnije je da me voli i da bude nezanda bude beskrajno iskren i da me ne povredi...
    Nije mnogo...nadam se da nisam zahtevna previse
  7. DUNJA W (avatar)
    Salim se ...posto opet niko nece da se izjasni...moram ja prva...najbitnije je da me voli i da bude nezanda bude beskrajno iskren i da me ne povredi...
    Nije mnogo...nadam se da nisam zahtevna previse

Biram pod 8,uz kombinaciju jedan...Sto znaci da ima strpljenja i stila u ophodjenju prema meni...Ne pusto nabrajanje komplimenata i direktno pozivanje na seks,vec opusten razgovor o svemu,mentalna stimulacija...Dvosmisleni komentari sa stilom,nagovestaj onoga sto sledi...Da se osetis da te postuje kao osobu,ali da ga interesujes...Pod 3 zatim...To je prvi dodir,i ako se usne ne prepoznaju tesko da ce i ostalo valjati...Uzivam u ljubljenju...Ovo vazi za prve susrete.U vezi se ljubav,Iskrenost,postovanje i neznost podrazumevaju,ali mora biti i strasti...A onda je dozvoljeno sve sto oboje zelimo,mozemo biti nevaljali...
  8. zxy (avatar)
    Al ste vas dve bre zahtevne ,pogledajte druge kako su jednostavne
  9. SibirskiTigar (avatar)
    Pa od ovih deset predloga koji ti zvuci kao onaj pravi za okidanje?
    Za okidanje nema pravila i zakona. Ko se rukovodi time na kraju ostane corak. To ti je trenutak koji dodje
    spontano bez razmisljanja. Ili okidaj li ...
  10. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Al ste vas dve bre zahtevne ,pogledajte druge kako su jednostavne
    Citali smo druge,ajd se sad ti izjasni...Jesi li sa nama ili sa njima?
  11. zxy (avatar)
    Citali smo druge,ajd se sad ti izjasni...Jesi li sa nama ili sa njima?
    Pa sa vama sam al šta to vredi pred ovolikim kombinacijama želja mi bledi
  12. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    Za okidanje nema pravila i zakona. Ko se rukovodi time na kraju ostane corak. To ti je trenutak koji dodje
    spontano bez razmisljanja. Ili okidaj li ...

Nema pravila i jeste spontano,ali treba i razmisljati...kad se tek upoznajete...
  13. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zxy
    Pa sa vama sam al šta to vredi pred ovolikim kombinacijama želja mi bledi
    Izaberi svoju kombinaciju
  14. zxy (avatar)
    Izaberi svoju kombinaciju
    Jednostavno je ja bi obadve
  15. SibirskiTigar (avatar)
    Koje li je pravilo ovo ucinilo

Ažurirano 23.05.2010. u 14:41, autor: SibirskiTigar
  16. Sanyia (avatar)
    Skuhajte dobru hranu i usto dobro vino...
  17. Tol (avatar)
    Zeljka, obozavam te of skroz!

moram da vidim u ocima da bi me "pokidao"...i vec eo mi se tresu none

inace-sve tacke su ok...sasvim...
  18. zxy (avatar)
    Citat Original postavio Sanyia
    Skuhajte dobru hranu i usto dobro vino...
    Kako ? Pa ja ne znam da kuvam.Mora li da bude kuvano.? Znam da nju trebam da kuham ali hranu to je već teže.
  19. Tol (avatar)
    Z...ih..sto si zboonjeT? ..
    (da ti shapnem...danas ima da se kupi sve...vazan je ambijent...i namera-da ugodish)
  20. zxy (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    Z...ih..sto si zboonjeT? ..
    (da ti shapnem...danas ima da se kupi sve...vazan je ambijent...i namera-da ugodish)
    Pa jel mogu da kupim i nju?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja