POŠTO NE SHVATATE...

(39) Isus reče, „Farizeji i pisari uzeli su ključeve spoznaje (gnosis) i
sakrili ih. Oni sami u nju nisu stupili, niti su pustili one koji su to poželjeli.
Ali vi budite mudri kao zmije i nevini kao golubice.“

Citirao sam Isusa da bih vam objasnio neke stvari,koje izgleda ne shvatate…
Ko stoji iza NSP,iluminata,masona,sajentologa i svih drugih koji kreiraju svetsku politiku i upravljaju ljudima?

Zašto je izbačeno Tomino Jevanđelje?
Između ostalog i zbog ovoga što sam vam citirao,jer taj citat i jeste iz Tominog Jevanđelja.
Znaju gospodari sveta,infiltrirani eseni,90% istine,ali ne znaju kompletnu istinu.
Tu kompletnu istinu sam vam izneo u dokumentarcu ISTINA FINAL,objasnio na mom blogu,ali izgleda da ne shvatate suštinu…
Govorim i ja o ujedinjenju svih vera u jednu jedinu veru…vernici se odmah bune,naročito moji pravoslavci,koji sve druge nazivaju nevernicima…
Vernici ne osuđuju nikoga,i nemaju pravo nikoga da osude…Bog će svima suditi.
Ko sme da uperi prst u nekoga i da kaže da je nevernik!?
Kompletno čovečanstvo je i usmeravano i bilo je,a i danas,ispranog mozga,jer to odgovara svetskim moćnicima,koje sebe smatraju ravnim Bogu…
Mi im samo pomažemo u tome svojom neslogom i netolerancijom.
Porobili su čovečanstvo,napravili ekonomske robove,a čovečanstvo toga nije svesno…
Čak i oni koji su „provalili“ njihovu zamisao kao da su postali deo tog plana,jer su to svoje saznanje počeli da naplaćuju…
Serviraju se namerno raznorazne priče,izmišljaju se stvari i dešavanja,jer se uplašenim i zaplašenim narodom najlakše manipuliše.
Morate da se trgnete iz tog imaginarnog života i da postanete svesni da je Bog ljubav.
Morate da shvatite da jedino iskrenim pokajanjem za sve grehe iz svih života,koje ste počinili,možete mirno da sačekate Sudnji Dan,koji je pred nama…
Probudite se…
Počnite da razmišljate…
Oslobodite se svih dogmi,jer vas sve dogme sputavaju da razmišljate…
Postanite svoji,postanite slobodni,jer vas Gospod Bog sve beskrajno voli…
Oslobodite se zlobe,ljubomore,zavisti,osuđivanja,osvete,jer samo na taj način ćete moći čiste duše da izađete pred lice GOSPODA BOGA…
Nemojte slepo da se držite jedne stvari,istražujte,jer samo na taj način možete da dođete do ISTINE.
 

Back
Top