Утицаји - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Baba Mara

Утицаји

Oceni ovaj blog
Део карактера записан је у генима на које се током живота често осврћемо. Њих често употребљавамо као изговоре за разна понашања иако је свако од нас окружен утицајима које чак и несвесно пихвата.
Ја не бирам оно што имам. Не бирам уствари ништа, ни рођење, ни породицу, ни име, град, крај... Све ми је наметнуто. Још чудније је што те утицаје претварам у љубав. А нешто мора бити моје, и баш зато што је све туђе прихватам и присвајам улицу, крај, небо које гледам над собом од детињства. Због страха од празнине ја се чак и надмећем, отимам. Мојој улици је све једно, и небу нада мном је све једно иако ја за то нећу да знам и зато им удахњујем љубав и осећање. Све оно што ме окружује заправо ме и представља, исто као што и ја представљам своје окружење. У жовоту често изражавамо оштре ставове и убеђења за које смо чак спремни да тврдимо да кад би се поново родили опет би исто мислили и на истој страни били. Мислим да нико од нас није ни свестн тога да кад би се родио у супротном табору у њему вероватно не би било ни трага садашњем размишљању и живљењу.
Када се нешто учи прво се гледа како то неко вешто изводи а затим се то и покуша. Када се родимо прво свет посматрамо очима које ништа не разумеју а касније почнемо да живимо исто тако као што смо видели да треба. Јер другачије живљење не познајемо.

Nadam se ostrim i iskrenim kritikama...hvala

Pošalji "Утицаји" na Facebook Pošalji "Утицаји" na Google Pošalji "Утицаји" na My Yahoo! Pošalji "Утицаји" na Live Pošalji "Утицаји" na MySpace Pošalji "Утицаји" na Twitter Pošalji "Утицаји" na Digg Pošalji "Утицаји" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano