Alal vera! Kolike smo budale.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Somebody74

Alal vera! Kolike smo budale....

Oceni ovaj blog
He,he da nije tužno bilo bi smešno. Nešto danas razmišljam, onako neobavezno. Ovamo privreda prsla a onomad dadosmo ,valjda beše, milion dolara za onog bizgova što je prebio onog Amerikanca. I još ga ovde proglasiše za heroja.... A koliko bi taj milion značio, recimo za narodne kuhinje ili neke slične institucije. Onda nas onomad naš Tomica ubeđivao ,sa sve onim Konom, da je naše zdravstvo kao odlično za naše prilike. A evo ode Tomica da se opetiše u inostranstvo?! Ko je ovde lud... Onda nas naš ministar sa električnom gitarom prvo ubeđivao da smo specifični i da ćemo od SEK-e još i da zaradimo a posle prvo jedno tri puta izjavio da je kriza prošla. A nedavno pričajući o nečemu izjavio da je pred nama godina izlaska iz krize...???
Lepo je meni govorio deda da u politiku i javnu kuću može svaka budala, samo bih ja dodao da smo mi (obični smrtnici) malo veće budale...

Pošalji "Alal vera! Kolike smo budale...." na Facebook Pošalji "Alal vera! Kolike smo budale...." na Google Pošalji "Alal vera! Kolike smo budale...." na My Yahoo! Pošalji "Alal vera! Kolike smo budale...." na Live Pošalji "Alal vera! Kolike smo budale...." na MySpace Pošalji "Alal vera! Kolike smo budale...." na Twitter Pošalji "Alal vera! Kolike smo budale...." na Digg Pošalji "Alal vera! Kolike smo budale...." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zxy (avatar)
    Nismo mi budale već su oni velike ale sa kojima nema šale.A znanje su znale. savetnike i zaledjnu našle ..pa zašle.