Seksualna revolucija - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Seksualna revolucija

Oceni ovaj blog
Ja je drugačije zamišljam. Znate, ne ono kao vata se ko sa kim stigne, pa je to neki fazon. Rušenje tabua i tako to. Ne. Seksualna revolucija nastupiće onog momenta kad jedan par ukapira da je samom sebi, zapravo, najuzbudljiviji, i da nema bilo kakve potrebe za nekim trećim. Dakle, jedan na jednu, i to je to. Ne zbog vjerskih dogmi, društvenih konvencija ili ne znam ni ja šta. Ne, samo zato jer njih dvoje tako hoće. Tako žele. To ih ispunjava...

Pošalji "Seksualna revolucija" na Facebook Pošalji "Seksualna revolucija" na Google Pošalji "Seksualna revolucija" na My Yahoo! Pošalji "Seksualna revolucija" na Live Pošalji "Seksualna revolucija" na MySpace Pošalji "Seksualna revolucija" na Twitter Pošalji "Seksualna revolucija" na Digg Pošalji "Seksualna revolucija" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Lilyth (avatar)
    Malo sam te zapostavila a vidim da si u medjuvremenu sexualno uznapredovao. Uvek sam verovala u tebe
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    "Kad neprestano uživate,vodite ljubav i smijete se, i nemate previše vremena da se svadjate, ratujete i uništavate nečije živote, složićete se.."

Uživanja života je zapravo TO !

Ovaj post ne treba nasloviti kao Seksualna,vec kao Ljubavna revolucija..Dess,deckonjo bweee!
    Pametnica muska moja si ti bas..bas,bas!
  3. gagili48 (avatar)
  4. dess (avatar)
    Citat Original postavio Lilyth
    Malo sam te zapostavila a vidim da si u medjuvremenu sexualno uznapredovao. Uvek sam verovala u tebe

hvala Lilyth
  5. dess (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    "Kad neprestano uživate,vodite ljubav i smijete se, i nemate previše vremena da se svadjate, ratujete i uništavate nečije živote, složićete se.."

Uživanja života je zapravo TO !

Ovaj post ne treba nasloviti kao Seksualna,vec kao Ljubavna revolucija..Dess,deckonjo bweee!
    Pametnica muska moja si ti bas..bas,bas!
    Znaš kako Lejla, ja prestajem više da pričam kako me iznova i iznova rumeniš..a i da se zahvaljujem više na konvencionalan način..nema smisla

zato

E vidi, da sam naslovio sa "ljubavna revolucija" ljudi bi zapravo fulali poentu..znaš ono, čim je nešto "ljubavno" ono vuče na neku patetiku, uobičajenost..ovako, "seksualno" provocira, a pokazuje jednu potpuno neočekivanu dimenziju priče
  6. dess (avatar)
    Citat Original postavio gagili48
  7. Tol (avatar)
    da da sexualna revolucija ce nastupiti onog momenta kada svest dvoje dodje u fazu prihvatanja i poimanja istine da je dvojac ljubavni takvog poklapanja i harizme-jedina sansa za opstanak ljudske vrste tog i takvog novog koda cijeg su njih dvoje temelji.
    Ažurirano 06.05.2010. u 00:47, autor: Tol
  8. dess (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    da da sexualna revolucija ce nastupiti onog momenta kada svest dvoje dodje u fazu prihvatanja i poimanja istine da je dvojac ljubavni takvog poklapanja i harizme-jedina sansa za opstanak ljudske vrste tog i takvog novog koda cijeg su njih dvoje temelji.
    dakle, i ti se slažeš da su njih dvoje-revolucionari?
  9. Tol (avatar)
    reinkarnacija A i E
  10. dess (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    reinkarnacija A i E
    možda ne bi bilo loše da su ipak neki novi, unaprijeđeni..mi smo svi već od A i E, i nismo baš nešto..možda treba bolje