Ogledalo

2rzbck1.jpg



Juče Cakana...
Danas Milena...
Sutra Brena...

'Ogledalce,ogledalce moje
na svetu reci najlepši ko je'
Jela si mnogo sarmu
red je da uđeš na farmu

To kaže ogledalce...
 
Mislim da svakako nije...mada treba imati u vidu svakako ekstremne uslove koji tamo vladaju..plus kamere...nije prijatno...
A sa druge strane ni sve to ne opravdava neke stvari...
Siroka tema...a ja moram da idem:besna::besna::besna:
Doduse red je malo i drugi da dobiju sansu da ucestvuju u tvom blogu...
Hajde priznajte,bas vam je zao sto me nece biti...doduse samo negde do 17.00:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Znam kome ce biti posebno zao:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Ekstremne uslove ne priznajem.......bar ne one koje imaju na Farmi. Oni su za te uslove znali, i za kamere i dobijaju pare svakonedeljno. Prema tome to je zarada. I umesto da to pojavljivanje iskoriste da sliku o sebi još ulepšaju, prodube oni se pljuju, svadjaju, podmeću jed......rušeći i onaj ugled koji su imali. One pevače na primer koje sam volela da čujem pre Farme ....sada, čim se pojavi njihov spot odmah ga preklopi slika svadjalice, nekulturne i nevaspitane osobe....i promenim kanal.
Dovoljno sam odgledala Farme onako u trku radeći po kući ili za kompom......ne, mi nismo takvi....mislim naš narod većinski nije takav
 
LJILJA MMM;bt87851:
Ekstremne uslove ne priznajem.......bar ne one koje imaju na Farmi. Oni su za te uslove znali, i za kamere i dobijaju pare svakonedeljno. Prema tome to je zarada. I umesto da to pojavljivanje iskoriste da sliku o sebi još ulepšaju, prodube oni se pljuju, svadjaju, podmeću jed......rušeći i onaj ugled koji su imali. One pevače na primer koje sam volela da čujem pre Farme ....sada, čim se pojavi njihov spot odmah ga preklopi slika svadjalice, nekulturne i nevaspitane osobe....i promenim kanal.
Dovoljno sam odgledala Farme onako u trku radeći po kući ili za kompom......ne, mi nismo takvi....mislim naš narod većinski nije takav

sve si u pravu
 
Pa sad...:think: ima svakakvih ali ovo je farma koja nas je najvise iznenadila...i donela negativne utiske o mnogima...A pretpostavila sam ja to u svojoj pesmi..;) samo, razmisljam ko me to prijatno iznenadio?:think: osim Sajka?:dash:
 
Ja je pratim onako u prolazu...kad stignem...meni je ona prva postava daleko zanimljivija,u ovoj drugoj mi se cini da ima previse mladih,a oni stvarno ne pruzaju nikakav kvalitet..ili je mene malo pregazilo vreme:rumenko:
 
SibirskiTigar;bt87884:
a koji kvalitet vide u Sajku? Postade popularan od kad zene videse da voli starije
Nije rec o tome...nego je jedan od normalnijih, kulturnijih unutra...ali ne pokazuje ni on Bog zna sta...:think:...samo je ok...:ok:
Zaista, svi su me razocarali debelo...Jako prizeman shou ovoga puta...:roll:
 
Meni je igrom slucaja veoma poznat taj svet estrade...i mogu samo jedno reci...NIKADA,se ne bih menjala ni sa kim od njih,bez obzira na slavu,novac,popularnost,toliko je zla u svemu tome,da je to za neverovati...
Farma sa nas nekoliko anonimnih bi bila,kladim se ,100 puta bolja i kvalitetnija...
 

Back
Top