Poziv stranca!

:evil::evil::evil::evil:


Jednog dana mi obećava beskonačnu ljubav,želi samnom zajednički život i budućnost-sledećeg dana raskida sa rečima da ovako ne može više!Kao voli me i slično ali ne zna ni sama šta hoće i da to mora da raščisti sa sobom pa će mi se javiti..Navodno smo prijatelji i znajući za sva moja osećanja prema njoj jednog trenutka mi izjavljuje da postoje velike šanse da mi se vrati ali da još nije spremna za vezu.Posle par dana dobijam da ima novu vezu i njen novi "dečko" me zove da mi kaže da je sada on sa njom u vezi i da se i ne nadam da će mi se vratiti! On me zove ! ! ! E tu po****eh ! ! ! Ona ispada sva fina i dobra a njega gura ispred sebe... naravno dotičnog će obraditi da odgovara standardima njene gospođa mame. Ja ne odgovarah tim standardima jer sam u životu mnogo g****a pojeo i ne dozvoljavam da mi neko prodaje m**a za bubrege.Njima treba papučar a ja to nisam niti ću ikada biti! Hvala joj što je ovako ispalo!

Možda ću se jednom pokajati zbog ovih reči i ovog dela ali stojim iza svega ovoga što ovde i sada napisah ovako besan zbog njegovog poziva ! ! !

Sve što mi je učinila nekla joj služi na čast! Želim joj sreću na svakom koraku jer u meni ipak ima više čovečnosti i ljudskosti nego u njoj a ona... nek joj je prosto... Žalim sitne duše koje nemaju hrabrosti da budu iskrene i igraju igre kakve je ona igrala,iskoristila je dobrotu ove proste duše Balkanske,praštam joj sve uz nadu da neko to odgore vidi sve i da će svakoga pa i mene stići zaslužena kazna!

Iza svake ovde napisane reči stojim moralnom odgovornošću ! ! !
 
jedino sto cu ti reci je da ces vremenom shvatiti da nisi imao ni jedan opravdan razlog da svoju intimu podelis sa tolikim brojem stranaca,bojim se da ce te retko ko razumeti i podrzati,na zalost zloupotrebice tvoju slabost....
 
Ako je tako onda izvini... Napisah to u afektu i povređen kukavičlukom.Da možda ću se jednog dana kajati...možda se i već kajem to je lično moja stvar ali uradih i stojim iza toga...istorija koja je prethodila ovome je naša intima i o tome ne želim nikome da polažem račune niti da bilo koga upućujem da bih se opravdao
 

Back
Top