Spremte,se spremte....

Toliko revolta imam u sebi sada...zgadilo mi se sve...Gospodo političari gde su svi Vaši planovi sada kada se dogodilo?Gde je Vaša velika demokratija zajedno sa Jevropskom i Američkom?Kojoj Jevropi Vi težite? Onoj što nam oduzima pedalj po pedalj zemlje,onoj koja nam oduzima Srpstvo,koja teži da nam oduzme veru?
Njima se priklanjate Velikoj Jevropi i Americi koja trubi o demokratiji a ti doseljenici su prave Amerikance stpali u rezervate,crnce u kvartove!Njihova čuvena demokratija postoji samo u Holivudu!

Da li to znači da ponovomo trebamo da idemo i da branimo još ovo malo Srpstva koje nam je ostalo?
Da se ponovo proliva Srpska krv po Kosovskom polju?

Dokle više da kukate za trulim zapadom! Imajte dostojanstva gospodo i ne dozvolite da nas zgaze ! ! !
 
Svaka ti čast, drugar!
Ne da mi se smučilo, nego se jedva uzdržavam da na ulici, kada sretnem poznanika ligaša, ga lepo ne pošaljem u pm..pa da mu bar bude neprijatno i da se okreće kad ide ulicom! Dokle više?
Predsednik koji ne može za pola sata da doleti helikopterom iz Rumunije, u koju je neizosavno morao da ode, ako je otišao, baš kada je svetu trebalo pokazati da svi, i doslovno svi, vodimo jedinstvenu politiku u pogledu suvereniteta...ni jedan ministar iz DS-a...nigde obezbeđenja vitalno ugroženih punktova kao što su ambasade, baš sad, kad je zamenik obolelog ministra policije iz DS-a...ali, zato kordoni, od početka mitinga ispred B92..
Ko to, ad personam, nije u skupštini glasao protiv jednostranog proglašenja?
CNN krajnje objektivno izvestio da su neredi i na savršenom zapadu normalna stvar, i dao primer Engleske i Amerike ( sa sve lupanjem i krađama ).
Lepo je rekao Koštunica ( a baš taj deo je citirao CNN )
da smo sve ispunili šta su trazili, a oni nas ovako nagradili, odutimanjem teritorije..
Slovenci su prvi bili za odlazak iz Juge , prvi za bombardovanje, među prvima za priznanje Kosova...
NA BOJKOT...ne kupovati ništa njihovo...ne kupovati tamo gde se prodaje njihovo...
Ovo osećanje poniženosti izrodilo je upravo u to o čemu ti pišeš - DOKLE?
POSTAVIM GRANICU, DOSTA JE BILO.
 

Back
Top