Sve će proći,ali ako čuje Bog,ostani ti... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Zedj za tobom

Sve će proći,ali ako čuje Bog,ostani ti...

Oceni ovaj blog
Želja je proždrljiva zver,glodje mi meso do kostiju,u toj nezasitoj gladi,zaboravljam svoje lice,samo vidim da plutam udavljena u jezeru samoće,što je sanjalo da uhvati i zadrzi tvoj odraz na svojoj hladnoj površini...
Ne mogu skinuti ovaj teg prikovan za dušu,u ovom vrlogu ja tonem u djavolje jazbine...Pogledaj me,nikad ti necu biti lek za taj otrov što nosiš u venama,odavno sam izgorela u tmini tihih noći,zbijena u par zidova,nikad nisam ni disala,nasmej se,možeš preobraziti naš mali svet,ulij svežu krv u novi dan,zagrli me,proći će vreme kao krdo konja u galopu,ništa ne mogu sprečiti,želim samo da osetim miris tvoje kože,i pokušam da uklešem tvoje lice u svoje oči,jer ako te gubim,gubiću te sa pesmom na usnama,pesmom na neizgovorenom jeziku zaboravljenih bogova...Ja bih samo da mi stopala ulove tvoj trag,kroz vekove bih pratila,to malo sreće što kriješ u rukama...Želja je proždrljiva zver,glodje meso do kostiju,u toj nezasitoj gladi,zaboravljam svoje lice...

Pošalji "Sve će proći,ali ako čuje Bog,ostani ti..." na Facebook Pošalji "Sve će proći,ali ako čuje Bog,ostani ti..." na Google Pošalji "Sve će proći,ali ako čuje Bog,ostani ti..." na My Yahoo! Pošalji "Sve će proći,ali ako čuje Bog,ostani ti..." na Live Pošalji "Sve će proći,ali ako čuje Bog,ostani ti..." na MySpace Pošalji "Sve će proći,ali ako čuje Bog,ostani ti..." na Twitter Pošalji "Sve će proći,ali ako čuje Bog,ostani ti..." na Digg Pošalji "Sve će proći,ali ako čuje Bog,ostani ti..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Say it right (avatar)
  2. zakljucana (avatar)