Slomi nogu, uveseli me čovječe ;) - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Slomi nogu, uveseli me čovječe ;)

Oceni ovaj blog
Primjećujem na sebi u posljednjih dvadesetak godina da me sve više i ozbiljnije hvata jedan izrazito negativan osjećaj spram nekih opšteprihvaćenih društvenih normi. Što je kontradiktorno, s obzirom da taj moj osjećaj zapravo korespondira sa stavovima većine ljudi. Na taj način čovjek u sebi spaja i anarhistu i liberalnog demokratu, u klasičnom smislu tog pojma, ali i jednog finog ciničnog konzervativca, koji obavezno prvo obuva levu patiku i kupuje Politikin Zabavnik.

Naime, uhvatim često samog sebe kako navijam za one fudbalere i navijače koji trče po terenu, a potom i izvan njega, da uhvate i na mrtvo ime premlate sudiju...

Pošalji "Slomi nogu, uveseli me čovječe ;)" na Facebook Pošalji "Slomi nogu, uveseli me čovječe ;)" na Google Pošalji "Slomi nogu, uveseli me čovječe ;)" na My Yahoo! Pošalji "Slomi nogu, uveseli me čovječe ;)" na Live Pošalji "Slomi nogu, uveseli me čovječe ;)" na MySpace Pošalji "Slomi nogu, uveseli me čovječe ;)" na Twitter Pošalji "Slomi nogu, uveseli me čovječe ;)" na Digg Pošalji "Slomi nogu, uveseli me čovječe ;)" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat :
    "Zar postoji ljepši osjećaj od onog kad vidite neku klizačicu ili klizača (ili oboje), koji čitavog života mukotrpno treniraju, koji se odriču svega i svačega da bi uspjeli u tom svom poslu, e kad oni kližu tako, i taman da naprave neki još i bezazlen pokret, a onda-padnu )))
    Pa to meni odmah produži život za tri godine
    Tu sliku samo da vidite, oni, jadni, pali, pa ustaju, pa se trude da naprave sad tu neke spektakularne piruete, da poprave utisak, a ja se veselim i smijem k`o malo dijete, razdragan da vam to ne mogu ni opisati.
    "Nja nja nja nja, kližite sad koliko `oćete, najebali ste, nema medalje" )).
    I još kad se zaplaču..a mila majko..ja skačem po kući, zovem ljude da podijelim sa njima tu svoju radost i ushićenje..."

ha,ha,ha...

Pravi si mali zlocko,Dess!
    Znaci,nijedna curica te u skorije vreme nije dovoljno motivisala da misli,paznju i reci(ljubav,preciznije) uputis njoj..

No dobro,mali drazesni i zlocesti deckonjo..
    "Slomi nogu,uveseli me" (koji naslov,nevaljali!) je mehanizam katarze(prociscenja)-savrsena odbrana pred rastucom presijom sredine koja nas gusi (nas,jer mnogi se osecamo poput tebe),posto nikako nemamo osecaj da joj pripadamo,da je nasa..

Dakle.samo napred...izbaci sve to iz sebe van!

Ps.Mada znas vec,ali da kazem ipak:...ti si jedinstven,neponovljiv i pravo si srce od decaka...pametnice moja muska!
  2. dess (avatar)
    niiiiiiisam zlocko Lejla

Pa jeste me motivisala, ali moram da pišem i o drugim stvarima, ne mogu samo da eksploatišem jadnu curicu

Ne mogu sve da izbacim van, bilo bi kataklizme

3. Tol (avatar)
    izbaci van(unutra se ne moze )..bolje no da se "sprzish" u licemera..a to gorcina ume da iznjedri
  4. dess (avatar)
    Heh..vidjećeš Tol uskoro da nije u pitanju gorčina..iznenadićeš se