Ljudske sudbine... /kratkometrazni film/ - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

širom zatvorenih očiju

Ljudske sudbine... /kratkometrazni film/

Oceni ovaj blog
Veceras sam na YouTube-u naletela na jedan kratki film koji me je bas uznemirio..
Zelim da ga i vi pogledate..

http://www.youtube.com/watch?v=Hhm4USUe3ng

Opet u mislima cujem onaj stih "sudbinske" pesme Dada Topica:
"I nikada necu saznati to
kud` vodi me put
zivota mog..."

Nakon ovog filma sta reci..samo da se najezis!!

Pošalji "Ljudske sudbine... /kratkometrazni film/" na Facebook Pošalji "Ljudske sudbine... /kratkometrazni film/" na Google Pošalji "Ljudske sudbine... /kratkometrazni film/" na My Yahoo! Pošalji "Ljudske sudbine... /kratkometrazni film/" na Live Pošalji "Ljudske sudbine... /kratkometrazni film/" na MySpace Pošalji "Ljudske sudbine... /kratkometrazni film/" na Twitter Pošalji "Ljudske sudbine... /kratkometrazni film/" na Digg Pošalji "Ljudske sudbine... /kratkometrazni film/" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mislioc (avatar)
    Ovaj insert me potseti na onu tvoju priču u blogu o grbavom i ružnom čoveku i lepoj devojci.
    T i baš umeš da čačneš u živac
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio mislioc
    Ovaj insert me potseti na onu tvoju priču u blogu o grbavom i ružnom čoveku i lepoj devojci.
    T i baš umeš da čačneš u živac
    Sta cu,tako mi je namenjeno..i nisam bas srecna sto sam na dodeli ove osobine bila u trenutku kada je Tvorac bio rasejan,pa je preterao u "kolicini" dodeljene mi senzitivnosti.
    Emotivnost i nije pozeljna osobina..dozivljavam je,u vecini slucajeva,kao manu,kao sopstveni teret.