korak do dna - IV dio - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bojana_rock_queen

korak do dna - IV dio

Oceni ovaj blog
Opet onaj isti osjecaj. Tupi udarac mojih sopstvenih gresaka o moje celo. Miris je blag i opijajuci. Mozda to mirisu neka davna sjecanja i dani koji su u letu prosli jedan za drugim....i nijesu me pitali nista. Ni da li smiju, ni da li ja mogu podnijeti... Daleko su zelje i snovi...dalje nego sto su ikad bili. Ovog puta ih ne mogu dohvatiti...ne mogu potrcati za njima. Zaostajem. A oni idu. Idu. Idu... Vise ih ne zanimam. Ne zele mene niti bilo sta sto ima veze sa mnom. Vise nijesam na korak do dna. Vec uveliko hodam po dnu. I hodacu. Jos dugo vremena. Jer sad je sve zavrseno. Sve je gotovo. Ptica koju sam toliko vremena drzala u kavezu odletjela je. I ne haje. Nema vremena ni namjeru da se vrati.

Pošalji "korak do dna - IV dio" na Facebook Pošalji "korak do dna - IV dio" na Google Pošalji "korak do dna - IV dio" na My Yahoo! Pošalji "korak do dna - IV dio" na Live Pošalji "korak do dna - IV dio" na MySpace Pošalji "korak do dna - IV dio" na Twitter Pošalji "korak do dna - IV dio" na Digg Pošalji "korak do dna - IV dio" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Ell_ (avatar)
  2. gost 222551 (avatar)
    Sve bude i prode...uzmi svoja slomljena krila,pripremi ih za novi let,jer,postoje negdje toliko lijepe ptice...koje ce jedva docekati i same doletjeti...samo vjeruj....:zag:
  3. bojana_rock_queen (avatar)
    Citat Original postavio kikitiki
    Sve bude i prode...uzmi svoja slomljena krila,pripremi ih za novi let,jer,postoje negdje toliko lijepe ptice...koje ce jedva docekati i same doletjeti...samo vjeruj....
  4. bojana_rock_queen (avatar)
    Citat Original postavio Ell_