A oko mene ljubav - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

A oko mene ljubav

Oceni ovaj blog
Zudim da te sretnem
A oko mene ljubav

Ceznem za dodirima
a oko mene ljubav

Osluskujem korake sudbine
a oko mene ljubav

Budim se sa nadom
a oko mene ljubav

Tonem u san sa zeljom
a oko mene ljubav
zelim da je osetim i ja...

Pošalji "A oko mene ljubav" na Facebook Pošalji "A oko mene ljubav" na Google Pošalji "A oko mene ljubav" na My Yahoo! Pošalji "A oko mene ljubav" na Live Pošalji "A oko mene ljubav" na MySpace Pošalji "A oko mene ljubav" na Twitter Pošalji "A oko mene ljubav" na Digg Pošalji "A oko mene ljubav" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Mistery_girl (avatar)
    Tonem u san sa zeljom
    a oko mene ljubav
  2. bud@ (avatar)
    Pa bic'e i ima je mislim. Zashto pominjati jednu rech toliko nikada mi nije bilo jasno?
  3. gagili48 (avatar)
  4. Arhimed 1 (avatar)
    Žudnja, čežnja, koraci sudbine, nada, san i želja mi govore da ljubav živi duboko u tvom srcu i tvojoj duši. Zar ima išta važnije od toga!?
  5. zeljena (avatar)
    Mikice,pa kakav bi bio zivot bez ljubavi...ne bi to onda ni bio zivot...bar za tebe i mene...to mogu da tvrdim
  6. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio zeljena
    Mikice,pa kakav bi bio zivot bez ljubavi...ne bi to onda ni bio zivot...bar za tebe i mene...to mogu da tvrdim

Bez ljubavi ne zivis,samo zivotaris...A ja zelim da ZIVIM!Znam da me razumes....
  7. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio Arhimed 1
    Žudnja, čežnja, koraci sudbine, nada, san i želja mi govore da ljubav živi duboko u tvom srcu i tvojoj duši. Zar ima išta važnije od toga!?

Jeste,Arhi,zivi,tu je,ali zelim da je i osetim,ne samo da je pruzam...
  8. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio gagili48

9. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio bud@
    Pa bic'e i ima je mislim. Zashto pominjati jednu rech toliko nikada mi nije bilo jasno?
    To ti se zovu pesnicke slobode...I ovom recenicom naglasavam svoju ceznju da spoznam i osetim to nesto sto je oko mene,a nemam ga...
  10. DUNJA W (avatar)
    Citat Original postavio Mistery_girl
    Tonem u san sa zeljom
    a oko mene ljubav
    Hvala...
  11. zeljena (avatar)
    Citat Original postavio lsecret1983
    Bez ljubavi ne zivis,samo zivotaris...A ja zelim da ZIVIM!Znam da me razumes....
    Naravno..ljubav je kao hrana...bez nje se ne moze...treba je nesebicno i uzimati i davati da bi se zivelo,a ne zivotarilo...