U tim ocima je moja dusa ostala... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Zedj za tobom

U tim ocima je moja dusa ostala...

Oceni ovaj blog
Videla sam,blistavu i plavu,mocnu u svojoj divljini,reku,kako se pregiba na suncu,grli drvece i trske,u jeku svoje snage,ima svemir u nedrima...videla sam,reku,sto je tiho pevala,pesmu mrtvih vojnika ,prolazeci kroz zaboravljena ratista,u tim ocima...
Nema sam od ocaja u ovoj kutiji prosjaka,nemam sta da pruzim,osim malo laznog osmeha,reci sam potrosila,pogled mi je zmija otrovna,ali gledaj me u srce,tu ces jos naci pupoljke starog hrasta,ptice sto nikud ne odlaze,mirne sanjive ravnice i zelena rascvetala polja decijih dana...
Promena u meni nije trajala,maske i odela za mene nisu krojena,prozirna i sama,staklena i neokostala,uvek sam stajala,na pocetku proleca,uvek sam cekala,samo te oci,da u njih jednom pogledam,tu se u njima nastanim,i ostarim...

Pošalji "U tim ocima je moja dusa ostala..." na Facebook Pošalji "U tim ocima je moja dusa ostala..." na Google Pošalji "U tim ocima je moja dusa ostala..." na My Yahoo! Pošalji "U tim ocima je moja dusa ostala..." na Live Pošalji "U tim ocima je moja dusa ostala..." na MySpace Pošalji "U tim ocima je moja dusa ostala..." na Twitter Pošalji "U tim ocima je moja dusa ostala..." na Digg Pošalji "U tim ocima je moja dusa ostala..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. ^UP^ (avatar)
    Bravo za blog!

Odoh na neku reku.
  2. zakljucana (avatar)
  3. tanjanish (avatar)
    Da se u njima nastanim i ostarim....
    Prelepo
  4. zakljucana (avatar)
    Drago mi je da ti se dopada Hvala na komentaru