Pederi kao kočnirači prirodnog razvoja - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Pederi kao kočnirači prirodnog razvoja

Oceni ovaj blog
Pa dobro, čuo sam ja i prije za Mariju Šerifović. Pobjedila je na Evroviziji, i tako to. Čini mi se da je imala i neke političke gafove, šta li. Pričali su o njenoj seksualnoj orjentaciji neki. Šta da vam kažem, mislim da u njenom slučaju, na izvjestan način, treba imati i obzira-pitanje je ko je bi muško tu nešto sa njom i htjelo..onako, sama od sebe je nekako nedefinisana. Mož` bit` da udje, a mož` bit i da ne udje. Elem, mene je tu bilo iznenadilo sljedeće-njena pjesma na Evroviziji, Molitva, meni je bila sasvim ok. K`o da nije za Evrovizije. Nisam neki fan takve vrste muzike, ali cijenim da tu pjesmu moze da slusa svako kome je uopšte do muzike stalo. Molitva je sigurno jako lijepo predstavila Srbiju u Evropi, ne samo zato jer je pobjedila. Sjećam se da sam prvi put tu pjesmu čuo u kafiću, nekoliko mjeseci po završetku te evrovizijske sprdačine (ne samo te konkretne, nego inače-Evrovizija je mješavina ostataka paganskih sentimenata evropskih naroda, cigansko-arapskog impulsa i smišljene akcije poštovalaca frankfurtske škole, čiji je osnovni cilj da zatre tradicionalne evropske vrijednosti), i kad je neko istu komentarisao u kontekstu njene pobjede na odnosnom takmičenju ostao sam prosto preneražen, jer sam mislio da Srbija tamo emituje svoje najprimitivnije frekvencije. Pa mi bilo drago. No, medjutim...

Pošalji "Pederi kao kočnirači prirodnog razvoja" na Facebook Pošalji "Pederi kao kočnirači prirodnog razvoja" na Google Pošalji "Pederi kao kočnirači prirodnog razvoja" na My Yahoo! Pošalji "Pederi kao kočnirači prirodnog razvoja" na Live Pošalji "Pederi kao kočnirači prirodnog razvoja" na MySpace Pošalji "Pederi kao kočnirači prirodnog razvoja" na Twitter Pošalji "Pederi kao kočnirači prirodnog razvoja" na Digg Pošalji "Pederi kao kočnirači prirodnog razvoja" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari