Ne znam i ne zanima me - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

ljeshko

Ne znam i ne zanima me

Oceni ovaj blog
Pre par dana nadjoh se u situaciji da budem upitan od poznanice (koju necemo imenovati) sta ja to mislim o Bokiju? Prekinula je za tu priliku diskusiju sa svojom drugaricom na tu temu i okrenula se neslutecem meni koji sam mirno citao sportske strane novina. Pita ona to mene uz radoznao osmeh, valjda ocekujuci da ja stvarno znam ko je to, i da imam misljenje, kojem ce onda one moci da se, po obicaju, nasmeju.Ne sporim ja da muskarci za to i sluze i stvarno nisam imao nameru da ih razocaram. Elem, usledio je moj blago nezainteresovani, ravnodusni odgovor-"Kojem Bokiju?" Taj odgovor, savrseno iskren, bese odmah shvacen pogresno kao sala i posluzi svrsi-da se nasmeju moje sarmantne poznanice. Onda valjda shvatise da se ne salim, pa se nasmejase opet, jer Boze moj, kako je moguce da stvarno ne znam ko je taj doticni gospodin (koji, kasnije saznah, zeli da bude gospodjica) Elem, tada poce salva informacija, koje me u stvari nimalo nisu interesovale, ali moje drage poznanice nisu htele da propuste sansu da me izvedu iz tame neznanja i upute na pravi put, poplocan njihovim cenjenim misljenjima (te "bas je ok lik", te "meni je sladak" i td) da bi na kraju ucutavsi uperile u mene svoje ispitivacke poglede. Ja ih ,i dalje ravnodusno, pogledah, i odgovorih kontrapitanjem-"A zasto bih ja trebao da imam misljenje o njemu? Mislim, do pre par trenutaka bio sam savrseno srecan ne znajuci ni ko je on, ni sta radi, ni koje su mu boje nokti na nogama(!), a sad treba da razglabam o njemu nadugo i nasiroko?" Ostavih ih sa vilicama na podu, sa izrazima lica kao da sam ih najgore ispsovao, i sakrih zadovoljan osmeh podizuci novine kao stit.
E sad, ne bih ja da jedem ono sto se ne jede, ali zasto pitaju glupa pitanja? Pa pitam li ja njih sta misle o golu koji je Deki Stankovic dao sa pola terena ili trazim li da razumeju bol posle poraza tima za koji navijam?
Prodji me se sa Bokijem, taman da je hiljadu a ne 13. Hm!

Pošalji "Ne znam i ne zanima me" na Facebook Pošalji "Ne znam i ne zanima me" na Google Pošalji "Ne znam i ne zanima me" na My Yahoo! Pošalji "Ne znam i ne zanima me" na Live Pošalji "Ne znam i ne zanima me" na MySpace Pošalji "Ne znam i ne zanima me" na Twitter Pošalji "Ne znam i ne zanima me" na Digg Pošalji "Ne znam i ne zanima me" na del.icio.us

Ažurirano 05.05.2011. u 00:51, autor: ljeshko

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
    Hahahahhaha
    E nasmeja me bas....
  2. ljeshko (avatar)
    Citat Original postavio lelavi
    Hahahahhaha
    E nasmeja me bas....
    Ehm...
    "...Ne sporim ja da muskarci za to i sluze ..."
    ))
  3. Emin@ (avatar)
    Citat Original postavio ljeshko
    Ehm...
    "...Ne sporim ja da muskarci za to i sluze ..."
    ))
  4. gagili48 (avatar)
    I jeste im tema zarazgovor......lepo si im rekao...
  5. tren (avatar)
    Ahaahah... Vala baš.
    Odlično!
  6. gost 222551 (avatar)
    Hahahaa....Hvala ti sto si me nasmijao...:) [IMG]http://www.mondo.rs/slike/vesti/001/597/v159752p1.jpg[/IMG]
  7. spiholog (avatar)

Pa kako bi se, inace, "ubilo vreme" kada se ne bi pricale gluposti?
  8. ljeshko (avatar)
    Nemam ja nista protiv gluposdti! Naprotiv Ali bitno je sa kim pricas o cemu.;..