Bas,bas los dan

Probudis se ujutru i taman pomislis da je to jedan od onih dana kada ce se sve konacno resiti...kada ce se sve zavrsiti....dobro ili lose...ali ce makar prestati.
I onda krenu da se desavaju stvari koje nisi ni planirala,koje nisi cak ni u obzir uzela.I agonija se produzava...ovog puta jos gora nego sto je bila.I ako ti se cinilo da ovo do sada nije imalo smisla,tek sada vise nista ne deluje kao logicno...kao moguce...a ipak je tu...hiljadu i jedna stvar koja je krenula naopako,bas onako kako nije trebala.
Vracam se kuci i taman pomislim kako bi koja pilula obezbedila koji sat sna i ne razmisljanja...malo bekstvo od stvarnosti i od losih vibracija...a kada ono...mala bela kutijica prazna...opet maler...Mozda bi mi pice,dva popravilo raspolozenje,ali u bifeu samo votka...a to vec ne pijem godinama....Najradije bih pobegla od svega...ali gde?!
Hronicno depresivna...rekao bi verovatno psihijatar posle razgovora...ali ni za to nisam raspolozena...
I sta uraditi posle takvog dana?!
Zapaliti cigaretu i pretvarati se da si neko drugi,da ti je bas krenulo u zivotu i da upravo ne bi ugrizla sebe od muke?Nabaciti najlepsi osmeh na lice,najvise stikle i najkracu suknju i krenuti dalje u inat problemima koji se samo gomilaju?!
Ja bih sada najradije vristala...mozda to i nije tako losa ideja....neko od komslija bi verovatno cuo,pozvao policiju zbog uznemiravanja,oni bi dosli i shvatili da imaju posla sa potencijalnom ludakinjom,nazvali hitnu...i ja bih dobila svoj lek za smirenje...
Jedino mi jos masta nije zakazala u svemu ovome...:lol:
 
Не дозволи стварима да ти се дешавају... дешавај ти ствари... у преводу, ствари ће се решити онда кад их ти решиш... нико други, јер се дешавају управо теби...

Депресија је само стање свести... твоје свести... дакле на теби је то да измениш... са стране ти нико неће и не може помоћи...

Дакле, све је у погледу на себе и свет око себе, и постављању у том свету. Бежања нема, посебно не у алкохол и анти-депресиве, једино да се окренеш и суочиш са својим проблемима, а пре свега сама са собом. Шетање не решава проблем, посебно ако при том шетању не размишљаш, а да размишљаш можеш и ако седиш ;-)

Вриштање препоручујем у сваком случају... ако мислиш да ће ти помоћи...

Поздрав
 
Poslednja izmena:

Back
Top