Celav sam, pa sta! :)

Ima neka pjesma koja tako glasi! :)
Dosta mi je dlaka svuda po kuci, dosta mi je bola u korijenu kao da su mi iglice zabodene, a ne kosa. Dosta mi je toga da ne smijem proci rukama kroz kosu jer znam da je vec trula i da ce ostati celavi pecat iza mojih prstiju.
Plakala sam. Neke zene placu i kad ne mogu da namjeste frizuru. Jedan pramen strci i to nije to! Zagrlila sam dragog i tako u zagrljaju se okrenula put ogledala. Taj vanzemaljac nisam ja!

Ali sad sam dobro. Izrasce ljepsa nije neka utjeha jer ne znam kako da preguram dane do tada, kako da se ne obazirem na poglede. Periku cu sjutra odnijeti na sisanje, ali vec je mrzim i mislim da cu se cesce odlucivati za marame.
Koliko god da je vazno sto sam dobro, sto sam drugu terapiju milion puta bolje podnijela od prvee, ovo mi je vazan dan. I uzasno tezak.
Nije lako prihvatiti da ce se neke stvari promijeniti. Ali moram sebi jos jednom dokazati koliko sam jaka.
Na cudan nacin, svaki put kad se izborim sa nekim problemom, kazem sebi kako sam zmaj i onda mi to da dodatnu snagu. :) Kad vidim da mogu mnogo vise nego sto sam mislila, to mi bude injekcija nove snage.

I opet, "Neka bude borba neprestana..."
 
da, neke žene plaču zbog pokvarene frizure.....plaču i zbog raznih gluposti...plaču i muškarci ..sretni su u svom neshvatanju bitnosti....toliko rasute energije....
samo napred zmajčiću.....možeš ti to.....:zag:
ps....najbolji način da ideš napred je kada nemaš kud nazad......zato zagrli dragog, stavi maramu i piči napred :heart:
 
Da,ima super marama.Menjaj fazon:)
Smej se svemu i kada ti je tesko...To se vremenom uci.
Nekada ces pasti duhom,plakati,vikati,ali,sve je prolazno.Bitno je i najbitnije da dobro podnosis terapiju.Pozdrav drugarice i lepo provedi praznike:cmok2:
 
Poslednja izmena:
Citam knjigu o meditaciji i kaze na jednom mjestu da ako sjedite mirno i smjeskate se, posle nekoliko minuta cete otjerati negativnu energiju, a obuzece vas pozitivna.
Odnosno, medicinski objasnjeno, mozak primi signal da ste raspolozeni i tako se pocnete osjecati.;)
Djeluje! ;)
 

Back
Top