OPOMENA

Kada te strast obuzme..,
kad srce ti zadrhti i razum zanemoca
ne vracaj se vise u moja skrovista.
Da ne razjaris tigrove zaspale u mojoj krvi,
budi oprezan-ne diraj moja lovista!

Zato razmisli jos jednom..,
bolje nestani brzo,ako se ne znas dati
ostaces zatocenik poludele u meni strasti.
Ili jos bolje-pazljivo moj svet zaobidji,
jer moze u tom trenu i nebo na tebe pasti.

Ako odlucis,ipak..,
budi oprezan,usunjaj se lagano
kao sto kroz prozor ulazi mesec sneni.
Da me dotaknes i osetim te nezno,
da ne zgazis cvet jos neiznikao u meni..


Ps.Posveceno jednom velikom decaku ovde,koji ce se,verujem,prepoznati...
 
^UP^;bt82404:
Ma gde sme?! On veliki decak a ti tako opasna. Nije se saliti. :lol:

Ma,gde..to nije istina!
Veoma sam sklona velikim,matorim decacima...samo je vazno da budu oni pravi,onako u srcu...
...samo tada postajem velika dobrocudna macka,bez kandzi,koja ume bajno da prede..
ha,ha..
I ne salim se,ma gde cu to ja...?
 
lejla.al.dbuni;bt82392:
Ne znam da li imam nesto od toga "meni bravo",kad nije "njemu blago",jer je tip ostao "mrtav `ladan",znaci nije se prepoznao..
..tuga je to,Ljesko!
..ha,ha,ha..
A ozbiljno,drago mi je da su ti se moje reci dopale..

Haha, bravo stoji, odlicno napisano...a sto se njega tice,,,sto ne probas nesto malo prostije....muski mozak ne prima bas najbolje nagovestaje...:)
 
lejla.al.dbuni;bt82480:
Ma,gde..to nije istina!
Veoma sam sklona velikim,matorim decacima...samo je vazno da budu oni pravi,onako u srcu...
...samo tada postajem velika dobrocudna macka,bez kandzi,koja ume bajno da prede..
ha,ha..
I ne salim se,ma gde cu to ja...?

Ma, pomislila sam odmah da je u pitanju erotska satira, ali tri put' merim jednom sečem i eto sad no doubt. E jesi transformers... :lol:
 
^UP^;bt82537:
Ma, pomislila sam odmah da je u pitanju erotska satira, ali tri put' merim jednom sečem i eto sad no doubt. E jesi transformers... :lol: []

Erotska satira?!
Ovo je,zaista,porazavajuca konstatacija za ono sto sam mislila da je smisao ove pesme!

Za "transformes" si u pravu...opazajno se razlicito dozivljavam od razlicitih "posmatraca"..a sve u zavisnosti od kvaliteta "sastava" onog ko vrsi tu opservaciju.

No doubt!
 

Back
Top