Sta cu raditi - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

ljeshko

Sta cu raditi

Oceni ovaj blog
Probudicu se se popodne u polumraku sobe spustenih roletni, odbauljati do stola i popiti pola solje hladne, slatke crne kafe od sinoc. Umicu se u vc-u hladnom vodom, ne paleci svetlo. Izasavsi, konacno cu se osmeliti da otvorim prozor i za trenutak cu oslepeti od sve svetlosti koja ce pokuljati unutra. Napolju ce biti divan, suncan dan. Zatvoricu oci, okrenuti mu ledja i pustiti da Sunce iz njih ispari jezu prethodne noci. Kada mi vec postane prevruce, udaljicu se od prozora, otici do frizidera i pojesti dorucak od par jaja, malo salame,sira, margarina za mazanje, malo mleka i hleba.Strpacu tanjir i viljusku u sudoperu. Sescu na fotelju ispred televizora, ukljucicu ga, prebaciti brzo nekoliko kanala, i zatim ga iskljuciti. Ukljucicu radio, naci stanicu sa elektronskom muzikom i pojacati ga. Ubrzo cu ga iskljuciti. Sedecu par minuta nepomicno, sa glavom u rukama. Ustacu, obuci se na brzinu, nazvati dobro jutro podbulom ogledalu i izaci napolje.
Na izlasku, Sunce ce me ponovo zaslepeti, i zazalicu u sebi sto nemam naocari za sunce.

Pošalji "Sta cu raditi" na Facebook Pošalji "Sta cu raditi" na Google Pošalji "Sta cu raditi" na My Yahoo! Pošalji "Sta cu raditi" na Live Pošalji "Sta cu raditi" na MySpace Pošalji "Sta cu raditi" na Twitter Pošalji "Sta cu raditi" na Digg Pošalji "Sta cu raditi" na del.icio.us

Ažurirano 19.05.2010. u 00:16, autor: ljeshko

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Emin@ (avatar)
    Hehehehe
    Svakodnevica
  2. djilas011 (avatar)
    Pola planete tako zivi...
    I ja medju njima.
    Look at the bright side of life
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    "Ne izlasku sunce ce me ponovo zaslepeti i zazalicu sto nemam naocare za sunce..
    ali,bas u tom trenutku dve nezne sake mi se spustaju na zmirkave oci..prepoznajem ih..to me njene ruke grle,prepoznao bi ih medju hiljadama..ili je sa njima pomesan u vazduhu miris prepoznatljivog njenog parfema?
    Opet me je iznenadila necujno mi prisavsi iza ledja..kao sto me tako cesto u mnogim stvarima iznenadjuje..

Ps.Jedan od alternativnih zavrsetaka price..
    Dopada ti se,Ljesko?
  4. ljeshko (avatar)
    "Amicus Plato, sed magis amica veritas"... Ako se razumemo.
  5. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio ljeshko
    "Amicus Plato, sed magis amica veritas"... Ako se razumemo.
    "Volim Platona,ali jos vise volim istinu" kaze ova latinska setenca..i razumljiva je sama po sebi.
    Ne razumem u kakvom kontekstu si je upotrebio?
  6. ljeshko (avatar)
    Pa iako je tvoj alternativni zavrsetak primamljiv, ja bih se ipak drzao istine...onako kako je bilo, jeste, ili ce biti...
  7. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio ljeshko
    Pa iako je tvoj alternativni zavrsetak primamljiv, ja bih se ipak drzao istine...onako kako je bilo, jeste, ili ce biti...
    Ma,osecam ja da ce biti po mom alternativnom zavrsetku.Ljesko..
    Veruj mi,intuicija je moj zastitni znak..he,he..
    Zar ti na takav nacin ne zelim nesto najlepse,pametni i osecajni decace?
  8. ljeshko (avatar)
    :-))) E bas se nasmejah...pa, hvala sto mi zelis "najlepse", ali izmedju "najlepse" u mom i u tvom recniku izgleda ne stoji znak jednakosti... :-)