Picino oko

atsz14.jpg


Obožavam po nekad da pojedem slatku pizzu. Pripremi to moja Maki prste da poližeš.
Eto bas juče kaze: "danas ti spremam poseban specijalitet,zove se PICINO OKO"
Uzvrteo se ja,volim slatkiše pa ne mogu da dočekam. Nekako dodje i taj trenutak... kad ona iznese slatku pizzu. Ti reče da ćes da spremiš "picino oko". Spremila sam ali posle slatke i treba da se potrudiš malo. Shvatih ja da me je dobro zeznula pa ću reć: hoću, potrudiću se ali tek kad mi objasniš od kad ona stvar ima oko. Pa koliko se zabavljaš sa njom jesi li siguran da joj nije poraslo...
Toliko sam znatizeljan da hitno odoh da proverim....znam da ima zube al da ima oko..

Recept za "slatku pizzu"
Kupiti zamrznuto testo za picu. Po testu rasuti jednu šaku sveže smrznutih višanja.
Otopiti 100 gr čokolade za kuvanje sa jednom kašičicom maslaca i 1-2 kašike mleka. Rastopljenu čokoladu preliti preko višanja. Zatim 50 gr badema iseći na listiće i posuti ih po čokoladi. Pizzu peći po upustvu sa pakovanja a to je otprilike 5-10 minuta u zagrejanoj rerni.
 
zeljena;bt82125:
0009.jpg

Nadjoh jednu jasniju konacno...
Toliko je mali izbor,dodje mi da se ja...
Nemoj ,dovoljno je jasno,pa udata si ti nećeš se valjda pred svima izlagati.Pa muž će da poludi ,iovako mu ništa nije jasno Ispašće mu oči dok on to oko uoči.Batali zagonetku tu to Tigar postavi zamku neku.Ne moraš svuda da budeš ti idi kući i pa sa skrasi.Tigrove se zamke spasi:mrgreen:
 

Back
Top