Moj izbor za danas

Evo na kakve sve gluposti troši svoje vreme oblik života zvani Forumaš.


Dakle, moj izbor za danas (trudio sam se da zakačim kolko-tolko živahne diskusije)

Beograd
Šta Beograđani doručkuju?

- Kod ovog pitanja se postavlja tzv. štatebolidupe-kontrapitanje kako bi se uopšte došlo do smisla koji eventualni odgovori mogu da daju. Pitanje dakako može da ima smisla ako ga je postavio neki istoričar i dnevni hroničar kulinarstva, ali koliko videh to nije slučaj, prema tome - doručkujem pohovane nojeve vratove u ulju od slavujevih bubrega. Svako jutro. Svakog dana.

NEGATIVA
- Ovo pitanje postavljaju, a na njega odgovaraju tipovi ovisnika koji su totalni usamljenici. Soleri, pitoni i daveži koji čak i munus fazu u svom životu traže iznad znaka + na numeričkoj tastaturi. Prepoznaju se po tome što su bezobrazno ugojeni i što, kada im se pokloni malo pažnje, koriste reč "bwe".

POZITIVA
- Isti tip ovisnika. U školi su bili poznati po tome što su uvek nanovo spremali nove i nove spomenare i leksikone, sa uvek novim i sve glupljim pitanjima poput ovoga.

volim-ne volim....mrzim ne podnosim...

- Na ovo pitanje se odgovara pitanjem "zašto bih pored par hiljada neželjenih informacija koje mi se u toku dana uguraju u glavu što sa posla, što iz štampe, televizije što iz saobraćajnih gužvi, iz zvonjave mobilnih i fiksnih telefona, iz ženinog spiska šta da kupim u povratku kući - utrpao u tintaru i informaciju šta neki anonimus tamo voli ili mrzi?" Dakle - fak of u širokom luku. bRe!

Najneverovatnije vesti koje ste procitali!!!
- idu pm..Baš oćeš najnajneverovatnije, ili one manje verovatne? I šta ćeš onda s tim, da im se čudiš dok ne poveruješ? Za ovakve je ili crkva ili javna kuća.

Filozofija

Da li je moguci bolji svet?
- Jeste. Vežbaj lokalno pa javi kako ide.

Da li postoji jedna jedina prava ljubav?
- Ne. Vežbaj globalno, pa javi kako ide.

Zasto smo ovde?
- odgovor na to pitanje nije u filosofiji već u udžbeniku za osnovnu školu, na strani 9 gde se priča o tatinom spermatozoidu i maminoj jajnoj ćeliji, ciklusima i sličnim stvarima. Ima kod bukinista u Kosovskoj da se nađe upola cene.

Lepota je prokleta?
- ne seri da je prokleta..? A kuj je prokl'o?

Da li Svemir uvek ćuti, ili ga mi nikad ne čujemo?
- ćuti samo petkom oko 18h i praznicima, izuzev onih Švajcarskih.


Politika
Buš obrisao ruku o Klintona
- e, pa onda je sada sve jasno..

Можемо ли бити пријатељи са Бугарима??
- a..?
(sledeći put mislim da ću podforum Politika da preskočim. Čisto da mi ne bi preskakao želudac..)

Ljubav i sex

Kakve cure trazite
- ovakva pitanja postavljaju likovi kojima nedostaju sopstveni kriterijumi za izbor, koji ne znaju šta žele a kapiraju da bi trebali da nešto/nekoga (ipak) žele. Psihološki gledano, latentni homosi koji nikako da skapiraju šta to muškarci vide u ženi, devojci, "curi". Prepoznaju se tako što na žurkama posle par piva igraju šotu sa rođenim bratom.

Danas se osjecam..
- vidi pod NEGATIVA-POZITIVA

VEZA SA OZENJENIM- da ili ne
- ovo je tzv "pao sam smarsa pitanje" i ilustruje sveopšti trend izbegavanja literature i štiva u kojima su ove stvari vekovima opisivane, a odgovori dati više nego odavno i više nego jasno.


UPRAVO ME JE SRCE ZABOLELO
- nadam se da je bol do sada već prestao i da nitroglicerin deluje..

Muškarci

prilazak ili ne?
-A kako misliš da se išta desi bez prilaska? Da vas neko zombira i na komandu jedno drugom gurne jezik u usta?

Zasto muskarci lazu i varaju zene?
- sve je objašnjeno u "Why Men Lie and Women Cry" ili "Why men don't listen & women can't read maps", by Barbara & Alan Pease, tako da je skoro pa sramota pitati ovakva pitanja. Ove knjige su prodate u nekoliko miliona primeraka, kako to da ti nisi jedan od tih miliona? Šta ti uopšte čitaš..User guides za Nokiu?

Najludji linkovi sa Ju Tuba
- i šta ćemo sa njima? Ovo je dakle opsesivno kompulsivno pravljenje lista ovoga i onoga, rangiranja, stepenovanja naj-svega i naj-svačega kako bi se u svom svetu napravio redosled važnih, manje važnih i nevažnih naj-stvari. Znači, bolest.

Visoke devojke i niski muskarci...hmmmm
- hmmm, biće da si žena kojoj je neka visoka otela nekog sexy al paćino picopevca..ili da si neka oklapina od 2,10 pa moraš da uveravaš devojke da neće da i njih pukne grom dok šetaju sa tobom po nevremenu..


Koliki Vam je?
- Na svim forumima postoje provokatori i njihove provokacije kojima žele da isprovociraju pažnju. Razlikuju se po objektu i cilju. U ovom slučaju objekat provokatora je Muškarac, a cilj je "Da li bi me neko od vas naguzio? Neko..? Bilo ko !? Ponekad..ikada?"

"Voleo bi da imam baš ovakvu!"
- ali je eto nemaš, stoga više sreće u sledećem životu. A ako ti je za utehu, veruj da baš takva verovatno ne bi volela da ima tebe.

Žene

Postoji li idealan muskarac ( zena) u vasem zivotu?
- Neko će reći da postoji, neko će reći da ne postoji i, postavljač pitanja će obrni-okreni ostati zbunjen da li je napravio dobar izbor (ili mu ipak treba oprostiti što tu i tamo prcne nešto sa strane i što mu desmr noge i što hrče i što ima veći stomak od tebe i što...)

Sto ste danas ucinile za sebe
- Iza ovog pitanja se krije Klara Cetkin i treba je odmah banovati kako ne bi ostale žene podbadala na tzv demokratiju i tzv slobodoumlje.
 
Hehehe, a koji si ti tip? Onaj sto nema svoj zivot i ovog divnog suncanog petka umesto da bude negde napolju,sa devojkom, u setnji,dozivljava ekstazu pljujuci ljude koje ne poznaje, ismevajuci ih da bi napumpao svoj ego zaradivsi par zvezdica u rejtingu svog bloga? BRAVO!
 

Back
Top