Moj izbor za danas - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

priče o malju i čekiću

Moj izbor za danas

Oceni ovaj blog
Evo na kakve sve gluposti troši svoje vreme oblik života zvani Forumaš.

Dakle, moj izbor za danas (trudio sam se da zakačim kolko-tolko živahne diskusije)

Beograd
Šta Beograđani doručkuju?

- Kod ovog pitanja se postavlja tzv. štatebolidupe-kontrapitanje kako bi se uopšte došlo do smisla koji eventualni odgovori mogu da daju. Pitanje dakako može da ima smisla ako ga je postavio neki istoričar i dnevni hroničar kulinarstva, ali koliko videh to nije slučaj, prema tome - doručkujem pohovane nojeve vratove u ulju od slavujevih bubrega. Svako jutro. Svakog dana.

NEGATIVA
- Ovo pitanje postavljaju, a na njega odgovaraju tipovi ovisnika koji su totalni usamljenici. Soleri, pitoni i daveži koji čak i munus fazu u svom životu traže iznad znaka + na numeričkoj tastaturi. Prepoznaju se po tome što su bezobrazno ugojeni i što, kada im se pokloni malo pažnje, koriste reč "bwe".

POZITIVA
- Isti tip ovisnika. U školi su bili poznati po tome što su uvek nanovo spremali nove i nove spomenare i leksikone, sa uvek novim i sve glupljim pitanjima poput ovoga.

volim-ne volim....mrzim ne podnosim...

- Na ovo pitanje se odgovara pitanjem "zašto bih pored par hiljada neželjenih informacija koje mi se u toku dana uguraju u glavu što sa posla, što iz štampe, televizije što iz saobraćajnih gužvi, iz zvonjave mobilnih i fiksnih telefona, iz ženinog spiska šta da kupim u povratku kući - utrpao u tintaru i informaciju šta neki anonimus tamo voli ili mrzi?" Dakle - fak of u širokom luku. bRe!

Najneverovatnije vesti koje ste procitali!!!
- idu pm..Baš oćeš najnajneverovatnije, ili one manje verovatne? I šta ćeš onda s tim, da im se čudiš dok ne poveruješ? Za ovakve je ili crkva ili javna kuća.

Filozofija

Da li je moguci bolji svet?
- Jeste. Vežbaj lokalno pa javi kako ide.

Da li postoji jedna jedina prava ljubav?
- Ne. Vežbaj globalno, pa javi kako ide.

Zasto smo ovde?
- odgovor na to pitanje nije u filosofiji već u udžbeniku za osnovnu školu, na strani 9 gde se priča o tatinom spermatozoidu i maminoj jajnoj ćeliji, ciklusima i sličnim stvarima. Ima kod bukinista u Kosovskoj da se nađe upola cene.

Lepota je prokleta?
- ne seri da je prokleta..? A kuj je prokl'o?

Da li Svemir uvek ćuti, ili ga mi nikad ne čujemo?
- ćuti samo petkom oko 18h i praznicima, izuzev onih Švajcarskih.

Politika
Buš obrisao ruku o Klintona
- e, pa onda je sada sve jasno..

Можемо ли бити пријатељи са Бугарима??
- a..?
(sledeći put mislim da ću podforum Politika da preskočim. Čisto da mi ne bi preskakao želudac..)

Ljubav i sex

Kakve cure trazite
- ovakva pitanja postavljaju likovi kojima nedostaju sopstveni kriterijumi za izbor, koji ne znaju šta žele a kapiraju da bi trebali da nešto/nekoga (ipak) žele. Psihološki gledano, latentni homosi koji nikako da skapiraju šta to muškarci vide u ženi, devojci, "curi". Prepoznaju se tako što na žurkama posle par piva igraju šotu sa rođenim bratom.

Danas se osjecam..
- vidi pod NEGATIVA-POZITIVA

VEZA SA OZENJENIM- da ili ne
- ovo je tzv "pao sam smarsa pitanje" i ilustruje sveopšti trend izbegavanja literature i štiva u kojima su ove stvari vekovima opisivane, a odgovori dati više nego odavno i više nego jasno.

UPRAVO ME JE SRCE ZABOLELO
- nadam se da je bol do sada već prestao i da nitroglicerin deluje..

Muškarci

prilazak ili ne?
-A kako misliš da se išta desi bez prilaska? Da vas neko zombira i na komandu jedno drugom gurne jezik u usta?

Zasto muskarci lazu i varaju zene?
- sve je objašnjeno u "Why Men Lie and Women Cry" ili "Why men don't listen & women can't read maps", by Barbara & Alan Pease, tako da je skoro pa sramota pitati ovakva pitanja. Ove knjige su prodate u nekoliko miliona primeraka, kako to da ti nisi jedan od tih miliona? Šta ti uopšte čitaš..User guides za Nokiu?

Najludji linkovi sa Ju Tuba
- i šta ćemo sa njima? Ovo je dakle opsesivno kompulsivno pravljenje lista ovoga i onoga, rangiranja, stepenovanja naj-svega i naj-svačega kako bi se u svom svetu napravio redosled važnih, manje važnih i nevažnih naj-stvari. Znači, bolest.

Visoke devojke i niski muskarci...hmmmm
- hmmm, biće da si žena kojoj je neka visoka otela nekog sexy al paćino picopevca..ili da si neka oklapina od 2,10 pa moraš da uveravaš devojke da neće da i njih pukne grom dok šetaju sa tobom po nevremenu..

Koliki Vam je?
- Na svim forumima postoje provokatori i njihove provokacije kojima žele da isprovociraju pažnju. Razlikuju se po objektu i cilju. U ovom slučaju objekat provokatora je Muškarac, a cilj je "Da li bi me neko od vas naguzio? Neko..? Bilo ko !? Ponekad..ikada?"

"Voleo bi da imam baš ovakvu!"
- ali je eto nemaš, stoga više sreće u sledećem životu. A ako ti je za utehu, veruj da baš takva verovatno ne bi volela da ima tebe.

Žene

Postoji li idealan muskarac ( zena) u vasem zivotu?
- Neko će reći da postoji, neko će reći da ne postoji i, postavljač pitanja će obrni-okreni ostati zbunjen da li je napravio dobar izbor (ili mu ipak treba oprostiti što tu i tamo prcne nešto sa strane i što mu desmr noge i što hrče i što ima veći stomak od tebe i što...)

Sto ste danas ucinile za sebe
- Iza ovog pitanja se krije Klara Cetkin i treba je odmah banovati kako ne bi ostale žene podbadala na tzv demokratiju i tzv slobodoumlje.

Pošalji "Moj izbor za danas" na Facebook Pošalji "Moj izbor za danas" na Google Pošalji "Moj izbor za danas" na My Yahoo! Pošalji "Moj izbor za danas" na Live Pošalji "Moj izbor za danas" na MySpace Pošalji "Moj izbor za danas" na Twitter Pošalji "Moj izbor za danas" na Digg Pošalji "Moj izbor za danas" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Šta si ti sve morao da pročitaš da bi ovaj tekst napisao
  2. zeljena (avatar)
    Fenomenalno..
  3. xena7 (avatar)
    Baš mi je prijalo smejanje čitajući ovo..prava stvar za petak popodne,opuštanje pred vikend,hvala,
  4. ceca@ (avatar)
    Odlicno nema sta da se doda
  5. ljeshko (avatar)
    Hehehe, a koji si ti tip? Onaj sto nema svoj zivot i ovog divnog suncanog petka umesto da bude negde napolju,sa devojkom, u setnji,dozivljava ekstazu pljujuci ljude koje ne poznaje, ismevajuci ih da bi napumpao svoj ego zaradivsi par zvezdica u rejtingu svog bloga? BRAVO!
  6. crossoverprint (avatar)
    U pravu si, treba da preskocim tvoj blog. Muka mi je od svepametnih ni sebi ni drugima dobrih kojima svi drugi nesto smetaju, a narocito o tome vole da drze slovo dok pate za svojim neiskoriscenim zivotom.
  7. hakim bej (avatar)
    Jos uvek aktuelno.