"SIGNS" /"Znakovi"/-kratkometrazni film - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

širom zatvorenih očiju

"SIGNS" /"Znakovi"/-kratkometrazni film

Oceni ovaj blog
Jedan sjajan "film kratkog metra" o ljubavi..za vas.

http://www.youtube.com/watch?v=uy0HNWto0UY

/vredi pogledati ga..nadam se da ce vam biti zanimljiv./

Ps.Za dozivljaj lepse stvarnosti je tako malo potrebno..dovoljno je samo imati nekog svog.

Pošalji ""SIGNS" /"Znakovi"/-kratkometrazni film" na Facebook Pošalji ""SIGNS" /"Znakovi"/-kratkometrazni film" na Google Pošalji ""SIGNS" /"Znakovi"/-kratkometrazni film" na My Yahoo! Pošalji ""SIGNS" /"Znakovi"/-kratkometrazni film" na Live Pošalji ""SIGNS" /"Znakovi"/-kratkometrazni film" na MySpace Pošalji ""SIGNS" /"Znakovi"/-kratkometrazni film" na Twitter Pošalji ""SIGNS" /"Znakovi"/-kratkometrazni film" na Digg Pošalji ""SIGNS" /"Znakovi"/-kratkometrazni film" na del.icio.us

Ažurirano 21.03.2010. u 11:16, autor: lejla.al.dbuni

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hakim bej (avatar)
    Ps.Za dozivljaj lepse stvarnosti je tako malo potrebno..dovoljno je samo imati nekog svog.

Pa to nije "samo". Ko to ima - ima sve.
  2. djurdja5 (avatar)
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio djurdja5
    Ako je izazvao takvo osecanje,znaci da nisam uzaludno postavila ovaj "mali" film.
    Zahvaljujem,Djurdja..
  4. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio hakim bej

Pa to nije "samo". Ko to ima - ima sve.
    To mislis ti,a to mislim i ja..
    Nazalost,mnogi tako ne misle.
    Znam da znas koliko je ovaj svet otisao u materijalizovanim prohtevima.
    Materijalne stvari su imperativ ove civilizacije koja je bliza kataklizmi,vise nego ikada ranije.
    Te teznje,zelje da se ima sto vise i sto bolje("brendirane" stvari koje su"dokaz"necijeg statusa,a na osnovu njega i moci),te stvari prerastaju u cilj,smisao zivota.
    A "zivot je ono sto nam se desava dok pravimo velike planove za buducnost".

Dakle..slazemo se i dalje,Hakime Bej.