prvi blog.... za sopstvenu dobrodoslicu

DOBRODOSLA MIA.... evo me, ovde sam...

priznajem citala sam mnoge tekstove mesecima unazad, kad god nisam imala sta d aradim u skoli.. neki su mi bili inspiracija za delje pisanje i razmisljanje... neki su prosto ubijali srecu u meni... Da, zelim da svoje misli delim sa svetom, zato sam i ovde... daleko sam od Srbije, jer ovde u Americi ne nalazimmnogo razloga za pisanje na srpskom. Ovde hocu, jer verujem da covek moze mnogo vise reci na svom maternjam jeziku...

Zivot je divan i sa mojih ovoliko godina koliko imam mogu da kazem da posedujem izvesnu mudrost. Isto mogu i da kazem da sam naivna, pa sta? ko nije u danasnje vreme? :?: evo sam ovde,,,, and i'm here to stay ( mislim na blogu ) ..... jedno sto znam da necu uraditi je da necu UBIJATI RADOST U DRUGIMa, nema onih depresivnih pesama, ili pljuvanja po vrednim stvarima..... ne, ja postuje ljude ali i sopstveno misljenje, pa se necu soziti sa cutanjem... izivnite ako vas neki moj koment uvredi....

eto ja sam ovde u nadi da cu biti prihvacena, a i ako se desi suprotno, hm... nije bas ni bitno... ima tooliko blogova.... eto ovo je tekst za sopstvenu dobrodoslicu... pa ( sa uzbudjenjem i osmehom kazem sebi ) DOBRODOSLA.....:) :D
 
Hvala, hvala svima vama ljudi.... mislim vasa pisanja su prisutna u mojem umu vec nekoliko meseci, pa sam bila ono kao da li ce iko citati moj blog i co.... ali ustvari u mome umu svi su ljudi fini, cak i oni zli, a za vas zaista mislim da jeste cool.... jer svoko ko ima blog i ima sta da kaze je cool....Hvala puno na dobrodoslici jos jednom.... inace necu da se izuvam iz sigurnosnih razloga ( lol lol lol lol ) a kafu samo sto sam popila... evo ustvari donela sam vam cokoladu... jer je ukusna? :)
 
Ok... kafa je divna, mada sam zaboravila da pravim srpsku pravu kafu.... A va "kaubojska" je filtrirana, i malo cudna... Nego ok... "grad pored glavnog grada" je ovako... Cedar Park je grad u kome host porodica zivi.... glavni grad Texasa je Austin ( svetski kapital uzive muzike ) . Cedar Park i Austin su veoma blizu znaci vozis se stalno iz jednog u drugi.... da, nesto kao Stepojevac.... hahahhaa....
 

Back
Top