Potraga...

Mislim na jednu stvar,istim tokom i jacinom,istinom i sa istim bolom.Mislim na jedno mesto,na neke lude,izgubljene dane,u bezumlju,oni lutaju u tebi dok se ne pretoce u nove...Mislim na jedan osecaj,pirkav i drag,kao kad krv kljuca na ledu,kao kad usne dotaknu spas,taj osecaj,ispunjenosti i zadovoljenja,neka ljubav za nas...Na taj osecaj najradije mislim,jedino je dovoljno vredan i zivota i smrti,radjanja i osmeha...Vredan dovoljno da mi pokrene oci,ali da mi zamagli vid,da mi srce ugreje a zamrzne svest,da me na sebe navikne i nikad ne pusti...
Trideset hiljada puta sam te ponovo nasla,u necijem pokretu,na tudjim rukama kao oziljak,u zaspaloj vodi reci...Ja te trazim oduvek...jer jedino tebe ni jedna reka nije nikad odnela,nijedan sneg nije zatrpao tvoj trag,nijedna bol nije rasplakala tvoje oci...Zato te zelim naci,zato te pratim kroz zivote,kroz sume...Sekund tvog prisustva daje smisao za mnostvo dana...Ja sam energija sto nema svoje korito,ja tecem kud i ti,ja trazim da moja sudbina bude tvoja,da vazduha izmedju nas nema,da budemo istina...Da li gresim zbog nacina na koji volim?Trazim te...
 

Back
Top