Divan dan

Divna vijest- ne moram spavati u bolnici! Primice me da primim terapiju, pa idem kuci! :)
Ni nalazi nisu losi mnogo, samo su leukociti pali na 3. :)
A danas sunce!
Boli me zeludac, ali boljece me i ako budem kuci.
Zato sam dan provela sa prijateljima, ispijajuci kafe, setajuci, kupujuci... Sjutra cemo dagi i ja u setnju.
Shvatam da sam srecna sto sam se razboljela u ovo doba godine. Sta da sam u sred zime, pa da strepim od prehlade, da su dani tmurni i da od hladnoce ne moze da se izadje.
A vi se smatrate nesrecnima zato sto vas na poslu nerviraju ili zato sto vas je momak ili djevojka ostavio. ;)

Kako je zivot lijep. Kako je dobro imati kosu i srediti se i izaci, a ljudi vam dijele komplimente i ne slute nista.

Izgleda da sam se morala razboljeti da bih shvatila koliko sam bila srecna.

Ucite se na mom primjeru!:worth:
 
Istina...Znas onu poslovicu: Nemojte jadikovati nad malim bolovima,jer sudbina moze da pocne da vas leci vecim! Nekad nismo svesni da bas u ovom trenutku imamo sve sto nam je potrebno da budemo srecni,zivi smo...
 
Saljem ti pozdrav

Stalno si u mojim mislima. Puna sam pozitivne energije,ljubavi i srece i ako je tacno to sto kazu da se i na daljinu takvo stanje moze preneti
na drugog, sigurna sam da ce ti biti bolje. Koliko vidim nisam jedina. Toliko nas te voli i podrzava pa sam sigurna da ces USPETI

pozdrav:heart:
 

Back
Top