Zabranjena ljubav

sexycreas2.gif


Ne mogu ovo nikome da otkrijem, samo mogu da napisem..

To je jedini nacin da se nadjem sa mojim mislima, a da se ne osetim gresan.

Proklinjem dan kada sam te upoznao i saznao da si toliko mladja od mene!

Stigla si suvise kasno u moj zivot…I moram se pomiriti sa tim…

Ali ne mogu da te ne volim, to vec ne mogu da izbegnem…

A posto si mladja vise od dvadeset godina od mene, najbolje je da cutim…

Tako se lose osecam da to ne mogu ni da izrazim…

Zelim te …I stalno se sudaram sa zidom stvarnosti koji ne mogu da preskocim..

Mozda bih i mogao, ali ne zelim da ti nacinim zlo.

I sto te vise gledam, dusa mi sve vise drhti...

Moj pogled te trazi i znam da ti to osecas.

I srce mi u tisini lupa sve brze i brze..

I preobraca sve lazi iz vazduha u duboke istine.

A nekada se plasim da kada te vidim, iz mene ne pokulja nagomilano zlo…I da ne prekoracim zamisljeni zid koji sam sebi postavio...

Mogu samo da ovo napisem u tisini i samoci..

Da na jedini nacin da izrazim ovu mucnu, pretesku i zabranjenu ljubav…

48561469.gif
 
O kako te razumem...Da li su i njena osecanja takva?Mozda ipak ima nade,jer muskarcima tolerisu mnogo mladje zene,a zenama ne.Ja imam mladjeg muskarca(14 godina razlike) i zbog velike razlike u godinama moramo da se krijemo...I buducnosti nema...:(
Ali uzivam i mucim se u isto vreme vec 20 meseci
 
Podrzavam prethodne komentare..
Razlika nije velika ako su elementi za divnu vezu tu ( emotinni, mentalni..fizicki..zdravstveni)..i obostrano je zelite.
NAravno...ako si uzivo imao kontakt, sve je time receno...iluzija onda ne moze da manipulise nasom ceznjom i kreira bajku do granica tuge.
Ako i ona gaji iste emocije..prepreka nema....
 
Mozda bih i mogao, ali ne zelim da ti nacinim zlo.


Jesi li razmišljao o tome da svojim ćutanjem činiš veće zlo .....možda ?!

Ljubav ne zna za granice,jer ona nije stvar tela,
već stvar duha ....ona istinska, prava, ona koja daje
i žrtvuje se.......ona kojoj nije potrebna strast da
bi živela i opstajala.....
Iako je pun sumnji i bolne iskrenosti...ali i straha,
prelep tekst :)
 
Није битно колика је разлика у годинама него колика је разлика у генерацијама...
Ако она има 15, а ти 35, онда је разлика огромна и ту је боље не дирати.
Ако она има више од 18, онда само стрпљиво и нежно.
Ако она има 22 и више, нити једна препрека није велика.
Не дај да те ситнице спречавају на путу ка бољем сутра.
За обоје. Јер, ако и она тебе гледа, онда јој само више штетиш што је чуваш ње саме.
У сваком случају, дозволи јој право гласа...
 
Dijenek;bt82057:
Није битно колика је разлика у годинама него колика је разлика у генерацијама...
Ако она има 15, а ти 35, онда је разлика огромна и ту је боље не дирати.
Ако она има више од 18, онда само стрпљиво и нежно.
Ако она има 22 и више, нити једна препрека није велика.
Не дај да те ситнице спречавају на путу ка бољем сутра.
За обоје. Јер, ако и она тебе гледа, онда јој само више штетиш што је чуваш ње саме.
У сваком случају, дозволи јој право гласа...
Potpuno se slazem sa Dijenekom...Ako je punoletna razlika u godinama ne treba da predstavlja problem...:ok: LJUBAV NE ZNA ZA GODINE...:bye:
 
Kasni su sati...
Misli u mojoj glavi same se množe... Nemaju redosleda... Preskaču se... Guraju jedna drugu... Svaka želi izaći na videlo ove noći... A ja želim samo jedno... Da se u meni smiri ova strast... Strast i želja da ti kažem koliko te volim...

Valjda sam zato i počela pisati sve ovo... Jer drugog načina nemam da iskažem sve što me zbunjuje...

A zbunjuješ me ti... Cele dve godinu... Zbunjuju me tvoji dodiri... Zbunjuje me tvoja žudnja da budeš sa mnom... A govoriš da smo samo "DOGOVOR"... Zar dogovor može trajati ovoliko? Ne znam... Nekako mi je ovaj "DOGOVOR" malo dug... Zar ne misliš tako?

Je li ti "DOGOVOR" i kada me poljubiš i onda priviješ još čvršće uz sebe?
Je li ti "DOGOVOR" i ljubomora koju pokažeš i pri samoj pomisli da ću da nađem nekoga kome ću biti prva i vjerovatno jedina?
Je li ti "DOGOVOR" i noći koje smo proveli zajedno u njenom krevetu, dok je ona bila daleko?
Je li ti "DOGOVOR" i kada me strasno dodiruješ?
Je li ti "DOGOVOR" i kada ukradeš sat od nje da bi bio sa mnom?

Osećaš li išta osmehu moj? Osjećaš li koliko sam te zavolela u ovim mesecima otkako smo zajedno?

Osjećaš li kako si u meni stvorio ljubav upravo tim "DOGOVOROM"?

Znaš li da sam sada na pola mrtva jer znam da moraš otići njoj? Znaš li da i ove noći umirem jer ti ležiš pored nje a moj krevet je hladan i prazan? Znaš li kako je biti Drugi?

I onda poželim da eksplodiram... Jer cutim! Moram cutati...

A poželim da ti kažem... Da joj kažem... Ali znam da bi me mrzio posle toga... Jer ona je tu odavno, a ja dve godine... Ona je ta kojoj si rekao "DA"... A ja sam samo jedna obična, da ne kažem šta, koja se uplela u tu priču i ostala tu... i koja ne zna otići jer te je ipak zavolela..
 
ljubav :heart: ... je nešto što nas čini srećnim, boljim, blaženim...jer ljubav je kad volimo bez obzira da li nam je uzvraćeno... a želje (neostvarene) su te koje nas čine teškim, mučnim, nezadovoljnim ...obično kada nekoga zavolimo prirodno je i da želimo da budemo sa tom osobom...ali to nije samo ljubav već naša želja kojoj podležemo...

....želim da tvoja ljubav pronađe put koji će tebe ispuniti i učiniti srećnim :)
 

Back
Top