Idemo dalje - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

King of sorrow

Idemo dalje

Oceni ovaj blog
Ja prosto nemam vremena nizasta na svijetu, sem za pripremu jela i pica sebi. Ladno mogu dan u to potrositi. Ccc, nije lako zdravo zivjeti i brinuti o sebi.
Osisala sam se. Preventivno. Sladak sam decko. Prijala mi je atmosfera u frizerskom, r`n`b, mladi ljudi, zuta stampa... Nekako se prisjetih da nisam stara babetina koju sve boli, kako se osjecam ovih dana...
I posle dugo premisljanja odlucila da nastavim rad sa jednim ucenikom. Sat-dva dnevno posla ce mi dobro doci. Em je zdrav zivot skup, em cu misliti o necemu drugom, a ne samo o luku.
I danas sam kucu sredila.
Uuuu dok ne odradih ovaj popis, nisam ni znala koliko se danas bitnih stvari desilo.
A muzic moj dagi je spremao rucak. Poluzdravi. Piletina i krompir na maslinovom ulju,sa sampinjonima. Dusa moja je mislio da nije uspjelo jer je ukus drugaciji, a zapravo nista zdravo ne moze biti ukusno. Sudbina. Prejela sam se. To mi je minus za danas. I mesa je dosta do sledece terapije.
Tako, zivot ide dalje, moram i ja. Nema placa ispod pokrivaca.

E da, srecan 8. mart damama kojima je znacajan.
Ja ga nikad nisam voljela. Volim da dobijem poklon kad se ne nadam. Danas sam cak i zaboravila koji je datum dok nisu pocele poruke stizati. I dok me taxi nije provozao kroz cijeli grad jer je centar zakrcen.
A ipak dobih ruze i kozmetiku. Ruze nesto ne obozavam, posebno ne crvene, ali valjda je njih najvise na prodaju i najmanje mucenja zadaju kupcu. Ne traze inventivnost, prosto se same kupe.
A opet, kad vidim koliko su zene ushicene danas, koliko momaka seta s cvijecem u rukama, pitam se u koju ja to kategoriju spadam, ako smatram da je ovo nametnuto i da je mucenje i onima sto kupuju i onima sto dobijaju, jer i oni sto dobijaju, moraju da misle sta kome kad i kako...

Nego, raspisah se, a po pravilu zdravog zivota je do 23h trebalo da budem u krevetu.

Pošalji "Idemo dalje" na Facebook Pošalji "Idemo dalje" na Google Pošalji "Idemo dalje" na My Yahoo! Pošalji "Idemo dalje" na Live Pošalji "Idemo dalje" na MySpace Pošalji "Idemo dalje" na Twitter Pošalji "Idemo dalje" na Digg Pošalji "Idemo dalje" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)

Bravo malena..... rekoh ja da si ti......klematis neuništivi
    Ne volim ni ja ovaj praznik tako da nisi jedina
    Ažurirano 09.03.2010. u 00:12, autor: LJILJA MMM
  2. NeshaDeBeli (avatar)
    Ja ću samo da ti poklonim smešak
    [IMG]http://2.*****************/_5JLoWQqiTus/SSKofEEBRkI/AAAAAAAAAkk/C-_rfJG2zF0/s400/osmeh.jpg[/IMG]
  3. tanjanish (avatar)
  4. smeh (avatar)
    Znam mnoge koje ne vole taj datum...
    ali, svejedno, divna priča... i ne samo priča. Bravo!
  5. Say it right (avatar)
    Za tebe jedna bela ruza...ona ima simbol cistote i neznosti...moja omiljena...
    draga

Srecan ti 8.mart sa malo zakasnjenja

6. gagili48 (avatar)
    Samo cu te poljubiti..
  7. zeljena (avatar)
    Ne bih da se ponavljam...ali da ne zaboravis...uz tebe smo
  8. zxy (avatar)
    [QUOTE=*~Say~*;bt77826]Za tebe jedna bela ruza...ona ima simbol cistote i neznosti...moja omiljena...
    draga

Srecan ti 8.mart sa malo zakasnjenja

[/QUOT
    Pridružujem se čestitki i ja
    Ažurirano 09.03.2010. u 12:23, autor: zxy
  9. Felikitas (avatar)
    Hvala vam puno, puno. Volim vas! Stvarno me uvijek obradujete! Nevjerovatno skroz!