Casual or fancy???

evo jednog lepog pitanja za pripadnike jaceg pola...
zanima me da li vam se vise dopadaju fancy cice koje su u fazonu,non-stop namontirane,full make-up,nikada ih necete videti sa pivom u ruci...na ustima uvek sjaj...itd.,itd...ili vise preferirate devojke koje furaju neki casual stil,sto naravno ne znaci da nisu lepe,i da se nikada ne upicane,ali cesce ih vidjate u farkama,duksu,sa pivom u ruci...hehe...:)salim se...:)
a?sta kazete? znaci casual ili fancy...pitanje je sad!!!
pozdravlja vas lolita!!!
 
šta fali pivu u ruci?

nego, moj dragi ne voli kad sam našminkana. tako je bar pričao na početku. ali ono što je on hteo da kaže, a ne ume, jer je muškarac, pa ne zna, je da mu se ne dopadam kada nosim tamni puder i/ili mnogo pudera. takođe, ne voli ni sjaj za usne, jer se ulepi. ostala šminka, tipa senka za oči, ajlajner, etc. to sve voli kad stavim, jer ne stavljam mnogo pa sam fina.
dalje, lepa sam mu kad sam "ozbiljno" iliti poslovno elegantno obučena - tipa, rolka i pantalone u mrtvim bojama (sivo, crno, braon...) i sitne minđuše sa kamenčićem kao dijamant fora. ali to je samo on, zato što je sav takav ozbiljan i elegantan.

eto, moj dečko ne voli namontirane devojke, ali mu ne smeta kad se malke (opisala sam i kako) namontiram. ako je izbor iz teksta, onda bi on svakako spadao u ove što vole kežual.

a mnogo me voli kad imam pivo u ruci. tačnije, kada nosim dva piva, jer zna da je jedno za njega.
 
Postoji više tipova šminkanja: šminka da se sakrije nešto, šminka da se naglasi nešto već lepo, šminka koja docrtava ono čega nema i možda sam još nešto propustio.
Ovo sve važi i za odeću.
Ukoliko se radi o odmerenosti u svemu onda nemam ništa protiv. Ako se neko tako dobro oseća. Naravno, ukoliko fancy podrazumeva neku preteranost i neprimerenu telu i licu nakićenost onda je to stvar neukusa. Isto tako i ako predstava o casual izgledu podrazumeva pocepane farmerice i pivo u ruci ili tako neku predrasudu onda se opet odlazi u neku preteranost.
Moja, pak, devojčica više spada u tip mističnog - tako da ga nazovem - oblačenja, što meni više odgovara. Mada se trudim da me način oblačenja ne opredeli u oceni ljudi. Svakako je da ćemo određenu ideju, predstavu o nekome koga ne znamo a želimo da ga upoznamo spojiti sa sopstvenom "predrasudom" o načinu oblačenja. Ja, doduše, nisam pogrešio. Može se reći da je način oblačenja moje devojčice spojen sa njenim načinom življenja. To se zove harmonija.
Valjda sam dao neke odgovore u ovom svom brbljanju!? :-D :-D :-D
 

Back
Top