Uzivo, sa igle :)

Bas mi prija ovaj lap u rukama, zaboravim da sam ovdje!Pijem kaficu, sjedim na kaucu, svi spavaju... Da nema braunile u lijevoj, zaboravila bih gdje sam.
Nalazi su mi super, a upravo mi tece maptera. Prvu flasu sam odlicno podnijela, sto znaci da cu i ostale.
I dolazio je neki drugi dr, onakav kakvog bolesnik treba. Neko ko te slusa, odgovori ti gledajuci te u oci, strpljivo i na vasa izvinjavanja sto ste dosadni i puni pitanja, odgovara da imate pravo na to i da nimalo dosadni niste, vec da se prirodno ponasate. A uz to je i sladak. :)
Cak mi je preporucio preparate za jacanje kose! :mrgreen:
Danas mi je dagi zabrinut. Samo trckara od dr do mene, nista mu nije tesko.
I za njega moram biti jaka!
Upoznala sam covjeka koji se 6 godina lijeci. Ne znaju od cega. Experimentisu.Na rukama su mu rukavice jer mu je koza ispucala, a nokti su crni. Cekali smo preko pola sata pregled, a zatim pricali pola sata. Za sve to vrijeme nije prestajao da se smije i da bude duhovit. A prica mu je u sustini jeziva.
Odakle ljudima tolika hrabrost? Gdje da ja nadjem toliko snage kad me je zadesilo ovo?

Budite pametni na vrijeme!
 
Felikitas, pola sata pišem i brišem poruku. Sve biram reči. E pa ne umem da izaberem prave da pohvalim tvoju hrabrost i da ti ponudim podršku. Pratiću tvoje blogove, a ako nešto treba javi na pp :zag:
 
Ne brini nista.Lako ces pregrmeti to.
posalji pp ako te nesto zanima.
I ja sam imala Non Hockin.
Pre 5 godina.
Hvala Bogu sad nemam nikakvih problema.
Ako ti treba savet,prava sam osoba za to;)
 
Jedno sam siguran. Ukoliko budeš pozitivno razmišljala ozdravljenje će sigurno stići. Ukoliko pozitivnim mislima pridružiš svoju molitvu i molitvu prijatelja, ozdravljenje će stići još pre.
Samo pozitivno:ok:
 
BRAVO!!!!!! Znala sam da si jaka, zao mi je sto nisam cesto na forumu

ali znaj da mislim na tebe ,,,,,,,,bice sve u redu -----znam to

Pozdravljam te i oprosti muzicu sada znas zbog cega se cudno ponasao

nije mu sigurno bilo lako, sve je znao a nije mogao da ti kaze Poz.

IZDRZI !!!!!
 

Back
Top