Podji sa mnom - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Zedj za tobom

Podji sa mnom

Oceni ovaj blog
Tako vezan prošlošću,okovan svakodnevnicom,godine ti ukrotile snove,a u sebi sačuvao divljinu,vrišti iz tebe ta energija...Podji sa mnom,moji su putevi bez ravnoteže,bez gravitacije,moji putevi slobodno tonu niz brda,i ne vode nikud,ne postoji kraj...Podji sa mnom,ja sam kao reka,nikad u isti tok nećeš ući,svako jutro je nova pobeda,ja ne znam za strah,nemam morala ni sud,ne zavisim od tudjeg pogleda,zato podji sa mnom,uneću boje u tvoju sliku života,skinuću lance sa tvoje duše...jer osećam kako ti krv vri u dubini,ne krij lice pod maskama,ne stoje ti uloge nametnutog života...Podji sa mnom,ja sam samo vrisak ovog vremena,u ovoj prolaznosti,moji koraci pomeraju zemlju,ostaviću trag,nema života u čekanju,udahni vetar sa lica kao da udišeš prvi put...i podji sa mnom...

Pošalji "Podji sa mnom" na Facebook Pošalji "Podji sa mnom" na Google Pošalji "Podji sa mnom" na My Yahoo! Pošalji "Podji sa mnom" na Live Pošalji "Podji sa mnom" na MySpace Pošalji "Podji sa mnom" na Twitter Pošalji "Podji sa mnom" na Digg Pošalji "Podji sa mnom" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. MarlenFly (avatar)
    Odlicno. Samo nastavi ovako!
  2. zakljucana (avatar)
    Hvala puuunooo))
  3. crossoverprint (avatar)
    Gde si ti lutala do sada?
    Ažurirano 03.03.2010. u 17:37, autor: crossoverprint
  4. zakljucana (avatar)
    Sto?)